p2

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A manikűrpálca a körömágy visszaállításához nyújt segítséget. A hegy tökéletesen alkalmas a köröm felületének tisztítására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

javi

2018. november 14.

Eddig fém eszközt használtam, de elvileg a fából készült kímeletesebb, úgyhogy próbaképp megvettem ezt. Jó kis csomagolása van, visszazárható, így ha leesik, akkor se lesz belőle mikádó. Egyszer sem sértette fel a kezem. Hasznos és szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.