p2

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyiffi, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális átlátszó körömerősítő gél, körömre vagy műköröm alá.

nyiffi

2019. február 9.

Nemrég vettem a kiskorom óta gyenge, hajlékony, vékony körmeimre, mert olvastam, hogy drasztikus módon, de hatékonyan teszi rendbe a formaldehid a körmöket. Kúraszerűen gondoltam használni, hátha látványos eredményt érhetek el és két kúra között megfelelő időt hagynék pihenni neki, ápolnám, etc. Eddig nincs negatív tapasztalatom, körülbelül másfél hete használom: lemosom a körömlakkot, átkenem vele egyszer, néha kétszer, beszívódik, aztán megy rá a körömerősítő lakk (több különböző márkából választok mindig egyet épp), és vagy megy rá színes lakk, vagy nem.

Első alkalommal nagyon meg voltam lepve, mert azt hittem, lakkot vettem, nem gélt. De ezt csak rákenem és elpárolog, beszívódik szinte egy percen belül. Érdekelne más vélemény vagy tapasztalat nagyon! Addig megelőlegezem neki a 4 csillagot, hiszen még bizonytalan a kimenetel, de mintha erősödtek volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.