Pacifica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chootie, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Kókusz,- és szójaviaszból készült parfüm falatátok parabének, ásványi olajok és földimogyoróolaj nélkül. Földes, meleg, de egyben édes füge illat, mellékjegyei a szantál, és ciklámen (virágos).

Állatokon nem tesztelt!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

elvanui

2019. július 1.

A fújós, nem a krémparfüm az, amit most véleményezek. Nagyon fás, fűszeres, száraz fügeillat, talán a legfásabb, amit ismerek ebben a kategóriában. Vannak szép halkan susogó tejes-kókuszos fügejegyei, de végeredményben inkább fás, kicsit sós. NAGYON el lett találva. Volt egy szép nyaram, ami szinte teljesen róla szólt, és annyira belém ivódott az illata, hogy minden Dunakanyar-beli csavargásnak, pikniknek, strandolásnak ilyen illata van az emlékeimben:). Jók ezek a Pacifica apróságok, a Guavát kivéve még egyik sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

sweetprettiness

2017. július 11.

Imádom, Imádom, Imádom, Imádom! <3 Amolyan tiszta, természetes illat. Nekem a tavasz jut róla eszembe. Finom visszafogott, mégis jellegzetes, de nem tolakodó. Leginkább a zöld-fás jegyek dominálnak benne, egy kis kókusszal és barackkal édesítve. Hétköznapokra kiváló! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance