Pacifica

Ár:   $12   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Ár:   $12

Lédús és fűszeres vérnarancs, eper és málna, valamint mandarin és olasz narancs illata keveredik ebben a parfümben. Illatanyaga a márka saját keveréke, mely természetes és esszenciális olajokból tevődik össze.

Ftalátok, parabének, ásványi olajok, génmódosított anyagok, propylene glycol, mesterséges színezék nélkül készült. Állatokon nem tesztelték. 100% vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

elvanui

2019. július 2.

A citrusok nálam mindig hátránnyal indulnak: ami nem lesz ablakmosó, az khm... vizeletszagú lesz, és fordítva. Nem szeretem, mondjuk, Guerlain grapefruitját, az Atelier vérnarancsait, pomelóit, mandarinjait, ami belefér nekem, az a Lájtblú, a nemrég említett Ninfeo zöldcitromja, esetleg a jól megcsinált mandarinos jegyek, vagy inkább a héjuk;). Meg - szintén kiugró kivételként -az OS Mirindaillatú deostiftje:D. Tudom, hogy nem járok így jól, mert nyárra irtó nehéz így illatot találni, de ez van:/. Ezért lepett meg ez a kis csoda: oké, hogy vérnarancs, de olyan szépen kikerekíti azt a citrusos vicsorgást egy nagyon lédús, természetes málna-akkord, hogy az eredmény egyszerűen csak egy szaftos gyümölcskoktél lesz. És imádom, ami azért is nagy szó, mert a gyümölcsöket sem szeretem annyira parfümben. De ez olyan nagyon igazi... Nem bírja 4 óránál tovább, de az ára egy vicc, úgyhogy ezt nem róhatom fel neki. Négyest kapna, ha nem indulna ilyen jó pozícióból: ti.hogy citrusos-gyümölcsös ÉS működik rajtam. Úgyhogy ötös:). Ja és az sem hátrány, hogy vegán. Köszi, Pacifica!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance