Paco Rabanne

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2016. január 30.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: kókusz, keserűnarancs, cranberry, tamarindusz, hunyor, orchidea, rum,ámbra, vanília, fás jegyek.

Ár: 13000 Ft , Eladó: bernikrém
Állapot: Használt, Helyszín: budapest, fizetés: személyese, foxpost,posta
pomme

2019. február 15.

A rumos-édes vonal miatt engem kicsit a RiRi-re emlékeztet, de nem annyira tömény. Szépen kiegyensúlyozza a savanykás áfonya és a keserűnarancs a vanília és a kókusz édességét. Kánikulában kicsit sok lesz, de nyárestékre tökéletes, nagyon bulis illat. Egyedüli szívfájdalmam, hogy tényleg nagyon béna a tartóssága, de bízom benne, hogy majd ha nem tél lesz, akkor talán magára talál. Ja Férj szerint "rózsavíz" szagú, szóval ő nagyon utálja :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

nyarigabi

2018. november 28.

Ott lapul benne a Black XS vagánysága, de valahogy gyümölcsösebb, édesebb, kicsit (de nem zavaróan) kókuszos is. De az a fránya tartósság....

upd. Megláttam, hogy van belőle eladó, és eszembe jutott, mennyire imádtam, és mennyire utáltam,hogy nem érzem magamon. A környezetem dícsérte pedig...végül eladtam. Néha hiányzik.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Anie

2018. szeptember 28.

Már az enyém! Nagyon imádom, és ő is viszont szeret, mivel nem hagy el ám könnyen. Lassan egy hete permeteztem a kabátomra és még ma is éreztem. Ár érték arányban semmi kivetnivalót nem találok benne. 80 mili belőle 12 ezer körül volt online. Amit nagyon kiérzek benne az a keserű narancs, van egy kesernyés úrilányos, rideg és szexi füstös utóillata a bőrömön, amit egyenesen imádok. Finom elegáns és nagyon tiszta, nem émelyítő őszi illat számomra. Teljesen vakon rendeltem meg, és egy kicsit édesebb illatra számítottam a ''nagy tesót" ismervén, de a húgi igazán vadócra sikerült. Nem olyan letisztult mint a nővérkéje, van benne egy kis vadság, egy kis deviancia és egy adag összevisszaság. Szeretem illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

nyuszo

2018. július 18.

Kifújáskor határozottan kiérződik a kókusz, aztán pár perc múlva valami meghatározhatatlan fura (szúrós) illat lesz....olyan mintha nem állnának össze az illatjegyek a bőrömön, vagy csak egyszerűen nem passzol a kémiámmal.... nem szomorkodok, mert nem állhat minden jól! Amúgy a LEGEND és a sima BLACK XS nagyon jól passzol a bőrömhöz.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

heather

2016. október 22.

Most,ma lett az enyém.Eredetileg a Million Privét akartam megvenni,de -hála égnek-megpróbáltam ezt is.
Kedves,komfortos illat,ami egy kicsit elhiteti velem,hogy nem vagyok akkora lúzer,amekkorának hiszem,érzem magam.Hogy jó munkám van,ahol önmagam vagyok és szép,aki olyan jó illatú,hogy jó odabújni hozzá.
Most jól kibőgtem magam.
Már megérte.
Bocs mindenkitől a nyűglődésért!

Update: Nagy szerelem.De sajnos kb.1 óra a tartóssága :( .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Most jól kibőgtem magam.
Már megérte.
Bocs mindenkitől a nyűglődésért!

Update: Nagy szerelem.De sajnos kb.1 óra a tartóssága :( .

Scara

2016. október 16.

Finom illat, elegáns üveg. Ajándékba kaptam és nagyon megörültem neki. Sajnos nap végére kiderült, hogy nem illünk egymáshoz. Új gazdát keresek neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

egyedszilvi

2016. július 20.

Most kaptam meg!Valami elképesztően fini.Edes de nem nagyon,citromos is,én nagyon kiérzem a narancsot,rumot :)
Kifujáskor s az első 2 percben jobban tetszik,mint egy óra mulva,kissé Black Opium-ra hasonlit,de csak halványan.Ez a vonal illat kategoriák szerint:)
Tartóssága közepes,hatósugara lecsendesül(sajnos),birhatná intenzivebben,de sajnos nem teszi.
Mindenesetre igy csere kapcsán nagyon örülök,hogy enyém lehet,s nem is fogom tovább passzolni,biztosan megtartom.
Nekem 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

Nekem 5 csillag!!!

galbanum1

2016. június 4.

Nekem tetszett, az első próba után. Érdekesen egyensúlyoz a mai trend, a kissé már túlzó édesség és a nyári parfümök citrusossága között, mint egy kötéltáncos. Persze, mondhatjuk, hogy ezzel mindenkinek meg akar felelni, de én inkább a harmóniát, az egyensúlyt éreztem ki belőle. Minden benne van, de nem zavaros. Frissességet a keserűnarancs ad, édességet a rum és a vanília, de egyik sem akar domináns lenni. Nem dönget ajtókat, hogy "itt vagyok, vegyél észre" de jelen van, figyelmet kér (nem követel). Érdemes kipróbálni szerintem és időt hagyni hogy megmutassa az igazi arcát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

Ferita

2016. május 31.

Nálam az örök szerelem a sima Black Xs. A flankerei közül egyik sem került közel hozzám. Örömmel fogtam ma kézbe a Müllerben,de nem....Nekem édes,gyümölcsös. Két évvel ezelőtt befutó lett volna,de ma már nem vonzanak az efféle illatok. Ez nem a parfüm hibája,ezért ez nem érdemel lehúzást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

diesel22

2016. május 29.

Müllerben már van. Érdekes parfüm, a keserűnarancs nagyon dominál benne, kifejezetten édes-citrusos illat, legalábbis rajtam. Nyárra tökéletes választás annak, aki ilyesmit keres. Ha jól tudom, limitált kiadás, az árát nem figyeltem, de nyilván nem túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.