Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   10 410-15 030 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. december 20.

Ár:   10 410-15 030 Ft

Szív: rózsa, hunyor virág
Alap: szantálfa, borostyánkő

Paco Rabanne Black XS Potion for Her 80 ml
Ár: 16000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
mikkamakka75

2019. január 9.

Ez a potion rajtam sem ölt semmifèle bàjitalos jelleget, de ez, tekintve, hogy nem kèszülök senkit elbàjolni, nem különösebben zavar..
Meleg borostyànos illat egy jòadag fàval ès valami kis savanykàs zöngèvel. Nem tartom sötèt gòt illatnak, legalàbbis nem annyira, mint amit nekem az üvege vagy a vèlemènyek sugalltak.. sem kimondottan maszkulinnak (csak annyira, mint pl. Demi Moor vagy Halle Berry fiùsra vàgott rövid hajjal maszkulin volt..). Nem egy cukimuki illatka, az biztos, de èn sem vagyok az, így szívesen viselem. Amíg meg nem unom 😅
Ja ès rajtam nyomokban sincs benne Black XS, szerintem ez annàl sokkal "tökösebb" illat 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

nyuszo

2018. július 19.

Sötét és maszkulin.... szigorúan csak gótoknak!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Sötét és maszkulin.... szigorúan csak gótoknak!!!

makeupmaniac

2015. október 14.

A Black xs illata a kellemes virágos selymesség nélkül, nekem ez nagyon kemény és maszkulin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

evul

2015. október 11.

A parfümériában azonnal tudtam, hogy EZ AZ. Imádom és nem tudom megunni az illatát. Nálam telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

radinm

2015. június 24.

Kissé maszkulin, ugyakkor talán éppen emiatt szerethető számomra. Nem tartozik a legnagyobb kedvenceim közé, de azt a kicsit amit birtoklok örömmel őrzöm, annyi pont elég. Kimondottan szabadidős, túrázós illatnak használom. Alkalmakra, hétköznapra nekem túl kevés, ennek ellenére ötöst adok, szép emlékek fűznek hozzá :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

karakumsivatag

2014. november 7.

Nekem ez egyáltalán nem kellemes.Pacsuli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 7.

Nekem ez egyáltalán nem kellemes.Pacsuli.

Lory

2014. augusztus 17.

Érdekes nagyon ahogy én ezzel az illattal jártam.Kifújtam,rögtön megszagoltam és kapásból azt mondtam nem az én illatom.Aztán egyre csak azt vettem észre,hogy szagolgatom a csuklómon a helyet ahova őt fújtam DD Talán pont azért mert nem az én megszokott édeskés,orientális vagy füstös,fűszeres illatom.Tudom,hogy ő is orientálisnak van írva,rajtam nem úgy viselkedik.Már-már megdöbbentően fás,férfias alapokra épített virágillat.Igy összességében pedig elég érdekes képet mutat:))Pont,hogy a szokatlansága tetszett meg.Mert illatra egyértelműen az első Black Xs lenne a favorit,ha tartós lenne,ez a Potion viszont tartósabb jóval.Érdekes az egész:))Egy 4 csillagos jó értékelést mindenképpen megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Málni

2014. július 28.

Egyáltalán nem fanyar és nem is ffias, a bőrömön elég édes, sötét, meggyes, de szinte tucatillat. Amikor kipróbáltam pont hogy zavart a túlzott nőiessége, a ffi változata sokkal kellemesebb és jobban is illik hozzám. Emlékeztet még kissé a Jesus del Pozo In black-re. Elég intenzív az illata, pár órát biztosan a bőrön marad, de magamon rettentően idegennek érzem, inkább maradok többszöri próbálkozásra is a ffi változatoknál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

zovanda

2014. február 19.

nagyon tetszik,még másnap is érezni a hajon,ruhán.Epres testvajra fújva még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

GlamourAndStyle

2014. február 13.

Potion...Bájital lenne? Az aligha. A névválasztás és a misztikus, sötét üveg miatt kissé félve közelítettem hozzá, kiindulva az elődeiből, egy atombombára számítottam, aztán amikor magamba szívtam a az illatát, pont olyan érzés fogott el, mint amikor oltás előtt gyomorgörccsel várom, hogy mikor szúródik belém a tű, utána meg már csak arra eszmélek, hogy ez igazából nem is fáj. Bizony nem fáj nekem ez az illat, nem csinál drámát, nem bűvöl el, mint ahogyan azt a neve ígéri. A Black XS-ek családjában ő a mostohatestvér, igazi kis Hamupipőke: meghúzódik a háttérben, nem hallatja a hangját, nem harcol az igazáért. Ez nem feltétlenül baj, de később se várjuk a csodát tőle. A Black XS-re jellemző vadság csak nyomokban található meg benne valami férfiparfüm-szerű illatjegy formájában, de egyébként lágy, mint egy tavaszi szellő. Rajtam leginkább babahintőporos, némi bogyós gyümölccsel megspékelve, ami kellemes, de az elődeihez képest csak egy harmatgyenge próbálkozás. Bántani senkit nem fogunk vele, mert egyszerűen nem lehet, ebből kifolyólag a "csábítás kötelező kelléke" címet sem birtokolja. A "semmi különös" kategóriában viszont esélyes induló. Na nem bántom szegényt, nem szomorított el, mert nem egy cukorbombát dobtak ránk ismételten, és ha megérezném valakin sem fanyalognék (az már más kérdés, hogy valószínűleg meg nem tudnám mondani, hogy ez bizony a Black XS Potion), de mély nyomokat sem hagyott bennem. Azért nincs harag, a testvérei bőven kárpótolnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.