Paco Rabanne

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bal26, Módosítva: 2016. december 30.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Paco Rabanne 1969-ben megjelent aldehides-virágos illata. Bonyolult, sokrétű összetevői miatt nehéz besorolni, a citrusos-aldehides fejillat után virágos szívillat bontakozik ki (rózsa, gyöngyvirág, jázmin), amely erősen pézsmás alapillattá szelidül. Klasszikus illatvilág.

Oila

2018. január 17.

A Rive Gauche az egyik legkedvesebb illatom, és mivel mindig a Calandre-hoz hasonlították, ezt is ki kellett próbálnom. Meglepődtem, hogy milyen könnyen viselhető illat (a ma kapható változata van meg), mennyivel kevésbé érhető tettem benne a kora. Az biztos, hogy különleges, semmihez sem hasonlítható (szerintem igazából a RG-hoz sem) illat, de valóban annyira bőrközeli, hogy szerintem nehezen válthat ki ellenérzéseket a környezetünkből. Én akkor szeretem leginkább viselni, amikor egy kicsit hűvös, összeszedett, profi benyomást szeretnék kelteni, amikor az érzékiségnek a hátérben van a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

bal26

2016. december 31.

nagyon izgalmas illat, régimódi és modern egyszerre. Bőrközeli, visszafogott , pézsmás, abszolút unisex. A hatvanas - hetvenes évek retró világát idézi. Hétköznapra, eseményekre egyaránt jó. Fiatalokon valószínűleg nem működik, de negyven felett bátran ajánlható minden nőnek - férfinak, aki szereti a különleges, de nem hivalkodó illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.