Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: citrusos-aromás

Tamcsi

2018. március 3.

Csodálom, hogy ennyire nincsenek vélemények róla....illetve az az egy is elég lesújtó....
Édesapámnak vettem ajándékba. Már az üzletben is tetszett, de nem nyűgözött le annyira, hogy magamnak is megvegyem. 🤣
Aztán Apum elkezdte használni és annyira intenzíven éreztem rajta ezt a kellemes, citrusos illatot, hogy végül arra jutottam, hogy ez nekem kell! Aztán úgy is lett!!!😂
Nem igazán tudom összetevőkre bontani az illatot, citrusos is, teás is, fás is.....stb. Az biztos, hogy rendkívül kellemes, frissítő illat ( nem feltétlenül nyárra, hanem csak úgy az érzés kedvéért), szillàzsa ill. tartóssága is rendben van, ja és az ára is! Nagyon is!
Magamon nem igazán érzem férfiasnak ( a fragis véleményekkel ellentétben), Édesapámon még nem érzem nőiesnek, szóval hozzá amit kell, 100% Unisex!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

kissveraa

2016. július 16.

Voltam olyan óvatlan hogy a csuklómra fújtam megszagolni. Borzalom. Még három kézmosás után is forgott a gyomrom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.