Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: ribizli, eper, jázmin, édesgyökér, ánizs, cédrus, vanília

Heine

2018. október 28.

Kicsit visszahúzódó, édes, "szerény" illat, nagyon finom, de borzasztó kicsi a hatósugara. Tetszik benne a fűszeressége, az édesgyökeret ki lehet érezni, jól passzol az eperhez és a vaníliához, engem egy karácsonyi süteményre emlékeztet. Elfújkálható, de nem az én illatom, nem hoz lázba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Sundiboszi

2017. április 18.

Cukros vaníliás illat, rajtam meglepően illékony! Egyébként finom, de ez tényleg semmi extra sajnos én a gyümölcsöt nem is érzem benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Kicsivero

2016. augusztus 30.

Tìz éve nagy kedvencem volt..ìgy most újra beszereztem.Kevés parfümre mondom azt,hogy marad nálam...mindìg probalgatok,tesztelek de az illatok jönnek-mennek!
Ő maradni fog.
Tartós,finom,nőies...viselhető illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ő maradni fog.
Tartós,finom,nőies...viselhető illat...

Mirácska09

2016. május 31.

Látatlanba, félve vettem meg, de egyáltalán nem bánom. Ez az egyik illat a kevés közül, amire 5-öst tudok adni. Az epret és a vaníliát nagyon érzem benne, isteni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Csilla91

2015. január 30.

Nagyon szeretem. Isteni édeskés illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon szeretem. Isteni édeskés illata van

egyedszilvi

2014. október 29.

Isteni!Édes,tartós,szeretem.Végre enyém lett!Nem egy furfangos,komoly illat,de épp ezért tetszik ő,hogy kiszámitható,bármikor viselhető.Üvege amúgy nem tetszik,de az illatra 6 pont :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

ursus

2014. április 22.

És végre kipróbálhattam :)
És végre birtokolhatom is :)
Édes de nagyon!
Cukros de nagyon!
És mégis annyira összetett és magával ragadó, hogy ódákat tudok csak zengeni róla!
Pillecukor és gyümölcs és mégis könnyed!
Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 22.

És végre kipróbálhattam :)
És végre birtokolhatom is :)
Édes de nagyon!
Cukros de nagyon!
Pillecukor és gyümölcs és mégis könnyed!
Imádom!

happyspirit94

2013. szeptember 24.

Finom illat, de rajtam kijön valami szúrós szag, az izzadtsághoz hasonló. Máson tetszik. Édes, kellemes, télen nyáron hordható.Tartósabb is lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Barack

2013. augusztus 25.

Nem egy komoly illat, legalábbis egy értekezletre nem ezt fújom magamra, de egy nagyon kellemes, édes, gyümölcsös-vaníliás-fűszeres illat. Fújom télen-nyáron egyaránt. Télen a vaníliásabb oldala mutatkozik, nyáron inkább gyümölcsösebb, de az édesgyökér mindig jelen van. Nem annyira tartós, inkább közepes. A környezetemnek tetszik. Ez olyan lazulós hétköznapokra való szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Eperhabbal

2013. január 30.

Van egy-két nagy klasszikus parfűmkedvencem, amiből mindig van otthon...de néha rámtör a vágy, hogy beújítsak valamit...na egyszer beszereztem egy ilyet is, amikor rámtört a vágy:o) Finom édeskés málnás illata van, hébe - hóba szeretem, de napi rendszerességgel nem tudnám használni. Semmi küli, de örülök, hogy van még az üvegemben:O)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.