Paco Rabanne

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: menta, citrom, bergamot, borókabogyó, koriander, muskátli, rozmaring, szantálfa, tölgymoha

Paco Rabanne XS Homme fújósok
Ár: 900 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2020. november 8.

Vakon vásároltam, a Creed Himalaya okán.. kifújtam és az első percek alapján megbántam a rendelés leadásának pillanatát.. Nagyjából a "tele a padlás az ilyen illatokkal" gondolat jutott róla először eszembe.. Gyorsan előkaptam a Himalaya-t összehasonlítás gyanánt, amit emlékeim szerint sem a formabontósága miatt szerettem..
Háát.. volt egy kis meglepődés.. nagyjából 80%-os hasonlóságot érzek (eleinte kicsit kevesebbet, leszáradásában kicsit többet) a Creed-el szemben. A különbség érzésem szerint a sokkal több citrusos jegy az XS javára, illetve kicsit zöldebbnek hat (talán a menta miatt), szemben a Creed kicsit púderesebb jellegével.
Mint egyéniség 3*, de ha valaki egy Himalaya alternatívát, akár klónt keres, a Creed árának töredékéért nem igazán van más vagy akár jobb választása.
(a Fragin még erősen hasonlónak jelzett SF Acqua Essenziale Colonia bár számomra csodás, de közelében sincs a Himalaya illatvilágának..félelmetes, hogy néha mennyire megtévesztő ez a jegyzet a nemzetközi oldalon)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.