Paese

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   3,4 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű glosszák gyöngypigmenttel.

Ricinus olajjal dúsított, E-, C-vitaminos szájfény. Az ajkat gazdagon hidratálja, nem szárítja ki. Fényvisszaverő pigmenttartalma hosszantartó csillogást biztosít. Erősen pigmentált, az ajakon jól látható a színek intenzitása. Nagyon kellemes, enyhe gyümölcs illata van.

10 árnyalatban kapható

eszterlánc

2014. november 20.

Egy szép fényes szájfényt kerestem, tökéletes választás volt. Nem csak fényes, de a színe is sokáig megmarad. Könnyű eloszlatni, nem ragacsos, jó az íze. Más színt is ki fogok próbálni, nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.