Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

50%-ban természetes gyöngyöt és méhviaszt tartalmaz, mely lággyá teszi a festéket és könnyen dolgozható vele. Metálfényes változatokban kaphatóak. Nagy előnyük, hogy szárazon és nedvesen is használhatóak. Természetes összetevői révén érzékeny szeműek is bátran használhatják.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ariel001

2016. június 26.

Az összes paese termékkel amit idáig próbáltam maradéktalanul elégedett vagyok. Van nagyon érzékeny szemű vendégem és ez neki is bevált, nem irritálta a szemét. Tartós és pigmentált is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

cinderella09

2014. november 16.

Nekem pont ez az árnyalat van meg, ami a fotón látszik. Nagyon szép, jól kihasználható szemfesték. Tényleg gyönyörű fényes, az illatát is szeretem, és erősen pigmentált. Megéri az árát, biztosan kipróbálok más árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 16.

halasiedit78

2014. november 12.

Rendkívül szép, és tartós szemfesték. Először meglepődtem, hogy hirtelen beleszagolva kicsit illatosított, de hamar elillan a bőrön, nem zavaró. Én szárazon használom, így is ottmarad a helyén szinte egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.