Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2013. április 25.

Kiszerelés: 4 g

lzsoficim

2015. január 1.

Nem igazán tudom, h hogy is állok ezzel a pirosítóval...elájulva nem vagyok,az biztos:)
Amikor megérkezett,az első csalódás az a doboza volt. Rettenetesen gagyi ez a műanyag, túl könnyű,olyan,mintha bármikor eltörhetne.De ez csak zárójelben,mert nem ezen áll v bukik az egész.
A két szín gyönyörű,amit vettem.Közepesen pigmentáltak,elég természetes hatást lehet vele elérni,de nem elég tartós..hamar lekopik.Én meg nem szeretem óránként újra pingálni a buksim:)
Nem rossz, de nem hiszem h beruházok új színekre...
Update: nem használom őket, valhogy olyan unalmasak:( Pedig nem rossza szín, de tényleg lekopik,nem is olyan szép felfestve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Nem rossz, de nem hiszem h beruházok új színekre...

melindae

2014. szeptember 11.

Szép a színe, olyan barackos, nagyon visszafogott, természetes. Nekem sokszor kell felvinni, hogy látszódjon, de ez lehet az én hibám vagy az ecseté :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

beautybaby18

2014. július 29.

Nekem bevált, volt egy rózsaszínes árnyalat már, most beszereztem belőle egy csillogó barnásat, nagyon szép a bőrön, és árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

őzgida88

2014. július 9.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, tartós, gyönyörű színekben kapható, könnyű eldolgozni. A többi színekből is befogok szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

bogibooo

2014. június 11.

Nagyon szeretem,egy rózsaszínesebb árnyalatot rendeltem belőle.
Az illatát imádom, arcon nem érvényesül annyira, de kicsit érezni. Nagyon jól pigmentált, építhető és tartós. Az ára ehhez képest bagatel. Minimálisan porzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Nagyon szeretem,egy rózsaszínesebb árnyalatot rendeltem belőle.

csokiskex

2014. április 18.

Imádom a kellemes illatát, nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható (habár nekem csak 3-féle van). Elfér a táskámban, bár ha reggel felteszem, nem igazán kell utóigazítanom. Jöhet belőle több is :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

magusszi

2013. július 23.

Sokféle pirosítóm van.Egy nőnek alapkellék szerintem hogy legyen a tatyóban.Ebből is beszereztem egyet.Nagyon jó pirosító mondhatom,kellemes kis illata van,nem kiabálós,teljesen természetes hatása van a pofikon.Ára nagyon baráti.Biztos fogok még belőle venni párat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Sminkakademia

2013. május 27.

Gyönyörűek a színek, nagyon jól pigmentált, tartós, építhető. Mi kell még? Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Egy matt és egy arannyal kombinált árnyalatot vettem. Gyönyörű mind a kettő. Bármikor újravenném őket és más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

surrealbrain32

2013. május 24.

Nagyon szep pirosito, nekem a 45-os van meg, olyan barackos arnyalat arany fennyel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Réti_D_smink

2013. május 5.

Nagyon elégedett vagyok vele, több árnyalatom is van belőle. Nagyon jól pigmentált, gyönyörű színekben kapható. Nekem egy matt és egy fényesebb van, amiben arany fénypor van. Bármikor újra venném és több színt is beszerzek, mert jó árban van, az összetevői is szimpatikusak és nagyon könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Kaolin 0 0