Paese

Ár:   4720 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: timeej, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

C- Vitaminos szérum fáradt, fakó érzékeny bőrre.

Az aszkorbinsav antioxidáns hatású, mely passzívan védi a bőrt az ultraibolya sugárzástól. Segíti a kollagén termelést, világosítja a pattanás utáni hegeket. Tartalmaz még:

• vadgesztenye, máriatövis és zöldtea kivonatok: nyugtatják a bőrt.
  • narancs, citrom kivonat: antioxidáns hatású, csökkenti a tág porusokat.
  • medveszőlő kivonat: bőrhalványító hatású.
  • nátrium-hialuronát: hidratáló hatású, vízmegkötő.

Szaszmancs

2017. február 9.

Elhasználtam, de örültem, amikor elfogyott. A hatása elég semmilyen volt, nem ártott, de nem is használt. Mivel hiszek a megelőzésben, szívesen használok ilyesmit akkor is, ha nincs látványos hatása, de az volt vele a fő problémám, hogy erős sárga színe volt, ami megfogta a hóka arcomat és elég hülyén néztem ki vele, szóval inkább este használgattam. Az illata is rossz volt, a szokásos fémes szag mellé társult még valami, ami csak tovább rontott a dolgon. Olcsó volt, szóval nem bánom, hogy megvettem, de nem kéne még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Rencsi93

2016. október 27.

Nem ismertem a Paese termékeit, ez az első termékem tőlük. És nagyon örülök, hogy megtaláltam mert mindennap használom, lefekvés előtt sosem krémezem az arcomat, csak 4-5 szeppet a szérumból, nekem főképp szem alatti területre, főleg ha tudom hogy nem sokat fogok aludni, hogy reggelre szép egyenletes élénk bőrszínem legyen. Nekem egy hét után látványosan hatott, sokkal feszesebbnek érzem, tisztábbnak és tényleg beváltotta amit ígért, mert az arcbőr élénkebb lesz. Az illata nem mondanám hogy kellemes, nem irritál, de azért szemet ne érintse. felvétele után kicsit ragacsos, de elmúlik, egyébként pipettás kiszerelése van, ami gazdaságossá teszi, oda cseppentek vele ahova kell és eloszlatom.
Smink alatt is hordható, akinek zsírosodásra hajlamosabb a bőre, krém helyett ez is szuper. Bár a bőrt nem mattítja, de nem is tömíti el, észre se venni hogy rajtam van, csak az illata miatt esetleg.:) Internetes megrendelésből jutottam hozzá a makeup plázából, kb 4700 ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

atld

2016. október 7.

Én nagyon elégedett vagyok a termékkel, igaz ez az első szérum, amit használok, de az arcbőröm fő problémája a vízhiány, amit eddig sokféle jó hírű, kozmetikus által ajánlott és árusított krémmel próbáltam "kezelni"-eredménytelenül. Az arcom pár órára rá mindig fénylett, a homlokomon a mimikai ránc pedig csak megjelent estére...
De ez a termék nekem egy csoda!! Reggelente 4 cseppet eldolgozok az arcomon és a nyakamon, a bőröm kisimul, ragyog, a pórusaimat is minimálisan összehúzza, hamar beszívódik és egész nap hidratáltnak érzem, rádaásul úgy, hogy sokkal később fényesedik át az arcom, és észrevettem, hogy a pattanás által hátrahagyott foltok is sokkal hamarabb halványulnak el, mióta használom.
Olvastam róla negatív kritikát is itt, de nekem adu ász lett, örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

danyadi77

2016. május 15.

Kb másfél hónapja használom, ha nem felejtem el. Nem tudom, kellene- e látnom valami hatást. Talán nem lett több pigmentfolt rajtam, de nem is halványodott a többi, és talán jót tesz a bőrömnek...de nem fogom megtudni, hogy ettől van- vagy mástól, amit használok. Szerintem van egy kis szaga-inkább, mint illata, de elviselhető. Én két cseppet használok, a 3 kicsit soknak bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

viola78.varga

2016. április 28.

Kb.két hete használom ezt a szérumot.Minden reggel arctisztítás után az arc és a nyak bőrére oszlatom el.Pipettás adagolása nagyon praktikus,nekem 3 csepp elég.Nagyon gyorsan felszívódik,nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön.Amióta használom sokkal szebb a bőröm és még a fényvédőim is sokkal jobban működnek azóta.Pigmentfoltok az arcomon még nem jöttek ki,azóta ,hogy használom.Illata nincs,én hűtőben tárolom.Nem utolsó hogy ára is nagyon baráti!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.