Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. január 15.

Erősen pigmentált, matt, nem porzó, tartós szemhéjpúder. Szárazon és nedvesen is használható. Hatféle összeállításban kapható.

sieszter

2016. december 12.

A képen a középsőt birtoklom. Alappal nagyon tartós, nem csíkozódik és nem is fakul ki, a barna barna marad és nem lesz koszos szürke. Szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Ariel001

2016. június 26.

Mint a Paese többi termékével , ezzel is elégedett vagyok. Igaz porzik, de a brutál pigmentáltság és tartósság mellett ez nem is érdekel, igaz én még nem igazán találkoztam olyan szemhéjpúderrel ami egyáltalán ne porolna, rászoktam már hogy mindig utánna alapozok! Jár az 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

lujzi

2015. július 31.

egy kedves KM-es lánytól, Annustól kaptam ajándékba :-) nagyon pigmentált, szép matt színek, kicsit porolnak, de ki lehet tapasztalni. alappal tartósak is (anélkül nem próbáltam). a csomagolása nagyon kis kompakt, gondolkodom is, hogy veszek utazópalettának egy natúrabb változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

őzgida88

2014. július 9.

Jól tapad, tartós, selymes textúrájú, nem porzik, könnyű vele dolgozni, nagyon jól mutat a szemhéjakon, gyönyörű színekben kapható. Más színekből is beszerzek belőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.