Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

Krémes, puha textúrájú metál/fém csillogású, hosszantartó csavaros szemceruzák satírozó hegyvéggel. Nagyon kényelmes fogású, minőségi tartós műanyagban van.

Amea

2016. március 5.

Ez a metálosan fénylő mély fekete valami álomszép.
Könnyen kezelhető, praktikus csomagolású, én kimondottan örülök ennek a csavarós verziónak, hogy nem kell elhegyezgetni a jó részét. Krémesen kenhető, de mégsem túl puha, és tartós! Ha valakinek a tus nem a barátja, ezt merném javasolni helyette.
100%, hogy újravásárlós, kiváló minőség, ha lenne 6 csillag, megkapná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Ez a metálosan fénylő mély fekete valami álomszép.
100%, hogy újravásárlós, kiváló minőség, ha lenne 6 csillag, megkapná.

őzgida88

2014. november 15.

Nagyon-nagyon tartós, jól odacuppan a bőrhöz (nem satírzáshoz való, de nem is ezt ígéri :-) bár ettől függetlenül satírozni is lehet, csak nem arra való szerintem. Tényleg nagyon erős a színe és tartósan a bőrön marad. A szemem belső vonalában is jó intenzív. Fekete színben van meg.
Olvastam az előző kommentet és azt írja, hogy szimpla barnára gondolt ... dehát nem lehet szimpla, hisz ott van leírva, hogy metálfényű, tehát az nem szimpla matt.

A kéket fogom kipróbálni, mert a neten sok szép képet láttam róla. Nekem bevált, szóval csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

meaviolet

2014. november 9.

Barna színben van meg, én egy szimpla barnának gondoltam, de inkább bronzos-csillámos. Pezsgőszínű alap, szempillatőbe behúzva és elsatírozva ez a cerka - számomra picit nehezen satírozható, viszont nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.