Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra használható (extra érzékenyre is) smink lemosó, mely tartósítószer, paraben és illatanyag mentes. Hatékonyan eltávolítja a szennyeződést a bőrről, rendkvül kellemes utóérzetet hagy. Nem szükséges lemosni. ECOCERT által jóváhagyott bio termék.

greengirl115

2015. november 23.

A kedvenc micellás vizem! Gyönyörűen leszedi a sminket, a szememet, illetve az arcbőrömet nem irritálja, kevés is elég belőle, ár-érték arányban számomra verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

macskaszem08

2015. május 21.

Akciósan vettem belőle kettőt is, de úgy megszerettem, hogy teljes áron is venni fogom. Akkor is használom az arcomra, amikor nincs rajtam smink, és nagyon kellemes érzés a bőrömnek. Nem feszül tőle, mint egy szappanos lemosás után. Szépen leszedi a sminket is, érzékeny bőrömnek semmi baja tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

dnsmakeup

2015. május 21.

Maximálisan bevált, semmilyen irritációt nem okozott sem arcon sem szemen. Barátnőm 3 éves gyerekét is ezzel mostuk le egy gyerekarcfestés után és szuper jó volt! Nagyon kíméletes mégis extra hatékony folyadék. Egyszer azt olvastam valahol, hogy aki vízálló festéket most le bármivel a szeméről, akkor nem a lemosó csípi, hanem feloldja a vízálló festéket és a festék kerül a szembe és ez a festék csípi (nem a lemosó).

Szóval nekem nagyon bevált, nagyon jó árban kapható, ezért kettőt is vettem belőle, de egy darabig ezt fogom használni, mert idáig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Lotheg

2015. május 12.

Ez volt az első micellás vizem és nagy reményeket fűztem hozzá, mert akkora a hype ezek körül. így amikor láttam, hogy újra rendelhető rendeltem is egyet. A víálló sminket leszedi, többször át kell menni az adott terülten. Én vízzel is lemostam utána. Én nagyon reménykedtem benne, de sajnos égeti a szemem körüli bőrt ez is, vagyis irritálja és csípi a szemem. Borzasztó érzékeny szemem van. Eddig minden ilyen sminklemosó kudarcot vallott. Természetesen ez egyéni érzékenység, csak hát annyira mindenkitől azt olvastam/hallottam, hogy ezek kíméletesek, direkt parfümmenteset akartam. Hát még jó, hogy ilyen olcsü változttal kezdtem és nem valamelyik jó drágával. Mert így arclemosásra elhasználtam, de arra a Rival de Loop lemosója is jó és nem kell rendelgetni stb. szintén jó árban, ás ugyanennyire csípi a szemem, igaz vízálló sminkre nem jó, de hát az arcomra nem kerül vízálló alapozó meg ilyesmi. Nem akarom túl lepontozni, mert ez egyéni érzékenység és a termék nagyon sokaknak bejött és működik is ,de azért ugye túl jót nem adhatok mert mégsem vált be, í]y középen maradnék pontozás ügyében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

őzgida88

2014. december 29.

Megrendeltem és imádom! Ráadásul új adagoló kupakja van, ami sokkal praktikusabb (nem tud letörni és kifolyni sem, szóval nagyon jó). Nem csípi a szemem és mégis hatékonyan tisztít, ápol. Ideáig ez vált be a legjobban. Most ez lesz a favorit nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 29.

cinderella09

2014. április 25.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Használtam már micellár típusú sminklemosót, de idáig ez vált be a legjobban. Könnyen eltávolít mindent a bőrről, nem ragacsos, nem pattogzik ki. Nagyon jó árban van, ha drágább lenne, akkor is megvenném. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

estrella22

2014. április 21.

Nagyon szeretem, szépen leszedi a sminket, nem lesz utána ragacsos a bőröm. Egy bajom van vele, mindig elfogy a webshopban, ha épp rendelni szeretnék...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 21.

csokissex

2014. április 16.

Már a 3. flakont használom annyira bevált. Valami hihetetlen lágy és kellemes illata van, mint egy lágy tavaszi virágban, de nem tudom mihez hasonlítani. A bőröm meg egyenesen imádja. Engem nem érdekel az összetevője, bármi lehet benne, de nagyon jó! Az ára pedig több, mint baráti ehhez a minőséghez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. április 11.

Szerintem van olyan jó, mint a Bioderma Sensibio, árban pedig sokkal kedvezőbb. Rendben vannak az összetevői is. Gyorsan leszedi a sminket, nem bántja a bőröm. Spórolós a használata, illatmentes. Jól szállítható, és utazásnál helytakarékos, mert kiváltja az sminklemosót, tonikot, arclemosó gélt egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 11.

mstindigo

2014. április 9.

Szerintem nagyon jó kis termék. Örülök, hogy találtam egy olcsó alternatívát a Bioderma Sensibio H2O-ra. A szememről a sminket még jobban le is hozza, mint a drága Bioderma. Szuper kis cucc, nagyon megéri az árát. Semmi irritáció, kíméletes tisztítás, jó ár. :)
A csomagolása is jobb, mint a Biodermáé, annak mindig letört a kupakja, ez meg masszívabb, és könnyen szállítható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.