Paese

Ár:   12 550 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: verka01, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   12 550 Ft

12 meleg árnyalatot tartalmazó szemfesték paletta matt, fényes és metál finish-el. Az innovatív összetevők gondoskodnak az árnyékolás minőségéről, tartósságáról és pigmentációjáról.

jamborjuli73

2020. január 10.

Hibátlan paletta! Elképesztően pigmentált, még a világos színek is. Gyönyörűek, egyedülállók, meleg terrakottás-bogyós árnyalatok. Néhány metálos egészen ünnepi, de legtöbbje hétköznapra is kihasználható. Tartós, satírozható és a csomagolása is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.