Pai Skincare

Ár:   €25   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 30.

Ár:   €25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Egyedülálló formulája segít csökkenteni a hegek, striák, finom ráncok és UV-sugarak okozta károsodás megjelenését.

A csipkebogyó-mag olaj mellett koncentrált csipkebogyó-hús olajat is tartalmaz, mely trans-retinoic savat szállít közvetlenül az epidermiszbe, mely ott A-vitaminná válik és fokozza a bőr természetes regenerálódó képességét.

tillisilli

2019. január 18.

2018 május: 1 hete használom, nekem eddig bevált. Reggel és este szérum "helyett" használom, azaz nedves bőrre kenek 2-3 cseppet. Semmi negatív hatása nincs. A bőröm feltöltöttebb lett talán, mint enélkül a cucc nélkül, ezt talasztaltam eddjg. A többit meglátjuk ha elhasználtam. (Én a ruhás webshop-omban rendeltem ahol újabban kozmetikumok is vannak.)
Az arcom kicsit sárga lesz tőle de elenyésző, nem feltűnő. Legalább nem vagyok olyan irtó sápadt).

2018 jul: 2 hónapja használom, reggel-este, ha otthon vagyok. Az arcomra permetezek rózsavizet, és azon oszlatok el 2-3 cseppet, bemasszírozom és megvárom, hogy beszívódjon. Este, ha lusta vagyok, nem is teszek mást. Vagy hagyom beszívódni és rátolom az aktuális arcapolómat.
Nekem jólesik (száraz bör stb). Sose volt bajom azzal, hogy rásminkeltem, nekem a szérumot váltja ki.
A napi szintü használathoz képest is lassan fogy, alig fogyott egy centi belöle, pedig még a pasim is csórja néha :))

2018 dec: Majdnem teljesen elfogyott, a végére kicsit megvaltozott a szine, sztem már kezd megromlani, bosszantó. Legközelebb kisebb szerelést veszek, karacsonyi akcioban van most mini üveg, hozzá arcpakolás minta, must have.

2019 jan: bizony hogy megavasodott az előző!!!!!! Szóval ne tartogassátok! Nekem napi 1-2 használat mellett fél évig elég volt és még maradt egy fél centi ami megavasodott. :(((((
De vettem egy új minit, egy hozzá passzoló csipkebogyós arcmaszkkal együtt utazó kiszerelésben, ez el fog fogyni. Az olaj még mindig nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

anneshirley

2018. augusztus 7.

Agyondicsért kultusztermék, egyben az egyik kedvenc arcolajam. Heti 2-4 alkalommal használom esténként, reggelre szépen feltölti a bőrt, a gyulladásokat nyugtatja. Mínusz egy csillag az ára és a csomagolása miatt, mert a) nem vagyok biztos benne, hogy tényleg annyival jobb-e mint az olcsóbb csipkebogyó olajak,b) az üveg áttetsző, pedig ez a fajta olaj nem éppen a legstabilabb.

Update: ugyanannyi idő (kb. 6 hónap) alatt kezdett el oxidálódni, mint az olcsóbb csipkebogyó olajam. Még kb. az 1/3-a megvolt, amikor ki kellett dobjam, mert már halvány borostyánszínűre fakult a színe, pedig végig sötét helyen tároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Cicus01

2017. május 21.

Abszolút kedvenc!!! Fantasztikus termék, gyönyörűvé,ragyogóvá teszi a bőrt, isteni, természetes illata van és elég belőle pár csepp (én vizes kézzel viszem fel a bőrömre). Újraveszem, az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

bara89

2016. október 13.

Nem okoz problémát a gyulladásra/érzékenységre hajlamos vízhiányos bőrnek sem. Kötelező kellék lesz nálam ősszel-télen, mert határozottan segít szembeszállni a hideggel. Szuper az illata, nagyon gazdaságos, kellemes használni. Egyetlen olaj sem működött eddig nálam, sőt. Ez a termék kivétel, mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

bovaryne

2015. november 13.

Egy beauty blogon olvastam róla és azonnal hozattam is Londonból egyet kipróbálni. Valóban fantasztikus, nem véletlenül nyert annyi díjat. Szinte felpumpálja, feltölti a bőrt, élettel tölti meg, egészséges bőrszínt ad és az állaga/illata is nagyon kellemes. A legjobb arcolaj, amit valaha használtam. A márka webshopjában szoktam rendelni, hamar megérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 13.

2015. június 16.

Már régóta használom az Aromaxos csipkebogyóolajat, de 3 hete hozzájutottam 6 ml-nyi mintához ebből a termékből, így azóta ezt használom. Nagy különbséget nem tudok felfedezni ilyen rövid távú használat után, ugyanúgy szép sima, telt a bőröm reggelre. Este használom az Estée Lauder ANR után, kicsit megnedvesített tenyérrel 2-3 cseppet felkenek, vagy az éjszakai krémemhez keverek 1-2 cseppet. Néha, ha pihentetni szeretném a bőrömet, akkor simán arctisztítás után a nedves bőrbe masszírozok 2-3 cseppet. Nem tudom, hogy hosszabb távon a tocopherol okán, valamint amiért ebben a termékben a csipkebogyó húsának és magjának olaja is benne van, ad-e valami pluszt, valószínűleg igen. Nagyon lassan fogy, így cseppenként használva kb. heti 1 ml. Még nem tudom, beruházok-e majd rá, de hajlok rá, hogy igen. Tiszta, szép összetevős termék, kellemes a használata, semmiféle kellemetlenséget nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Rosa Canina Seed Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.