Pai Skincare

Ár:   €25   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 30.

Ár:   €25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Egyedülálló formulája segít csökkenteni a hegek, striák, finom ráncok és UV-sugarak okozta károsodás megjelenését.

A csipkebogyó-mag olaj mellett koncentrált csipkebogyó-hús olajat is tartalmaz, mely trans-retinoic savat szállít közvetlenül az epidermiszbe, mely ott A-vitaminná válik és fokozza a bőr természetes regenerálódó képességét.

Ár: 9000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 30ml, új és bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Melindareiki

2021. július 15.

Lányomtól kaptam ajándékba először, azóta a férjem, és a kisebbik lányom is használja. Legalább az 5.üveget fogyasztjuk, nincs olyan, hogy nincs otthon! Fantasztikusan energetizál, imádjuk :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

KalozPepi

2021. június 27.

Nagyon megszerettem. Reggeli rutinban használom hidratáló és/ vagy arckrém helyett. Jól beszívòdik, nem csillog, nem fénylik. Kevés idő elmúltával a fényvédő is mehet rá. Próbáltam a TO csipkebogyó olaját is, az kicsit nehéz volt ehhez képest. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

bbkriszta

2021. május 4.

sajnos nekem ez nem jött be, az érzékeny bőröm nem szerette, úgyanúgy viselkedett mint a levendulaolaj tartalmú készítményekkel szemben
apró, égő, piros pöttyök jelentek meg az arcomon és kifejezetten szárította
persze lehet, hogy jól működik máson, de mi nem lettünk barátok
ha esetleg érdekel valakit, van egy majdnem teljesen új üvegcsém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

apró, égő, piros pöttyök jelentek meg az arcomon és kifejezetten szárította
persze lehet, hogy jól működik máson, de mi nem lettünk barátok
ha esetleg érdekel valakit, van egy majdnem teljesen új üvegcsém :)

kovacsfrvzsina

2021. február 19.

Nagyon szerette a bőröm. A Dior széruma helyett használtam, mert kedvezőbb az ára és hasonló hatása van. Ad egy kis csillogást az arcomnak és a színe is szebb lesz tőle a bőrömnek. Az illata nekem bejött, természetes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

marnella

2020. október 13.

Nem rossz, de nem elengedhetetlen kencém. Este rakom fel és reggelre be is szívja az arcom, nem irritál. Az illatát nem szeretem, de ez legyen a legkevesebb :D Nagyon takarékos az üvegcse, alig akar fogyni. Már nem szeretném az arcomra tovább használni, így majd testápolóhoz fogom hozzákeverni, hogy el tudjam használni. A jövőben nem valószínű, hogy újraveszem. Ettől eltekintve jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Inpassionoftastylife

2020. augusztus 22.

Jo az illata, az ejszakai krémem lezarasakent vittem fel. Nem lettem pattis, de sok valtozast se tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

SzarkaVivien

2020. június 9.

Imádom. Pattanás utáni hegeimre használom, kb. 1 hét után szinte teljesen eltűntette őket. Illetve bármi egyéb hegesedés eltűntetésére is jó. Pluszban sokkal élettel telivé varázsolja a bőröm, egyenletesebb a színe. Szerintem a kis kiszerelést érdemes megvenni belőle, mert sokáig elég, fél éve van meg, és most tartok az üvegcse negyedénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

NorkaEchelon

2020. június 9.

Pattanásra hajlamos érzékeny bőröm van. Megtisztított arcra csak ezt ketem fel éjszakára, másnapra pattanások jöttek ki az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

piroslili

2020. május 31.

A harmadik üveggel vásárolom, plusz párom családjához visszük külföldre ajándékba rendszeresen, mivel ott nem lehet kapni :)

A legjobb rosehip oil, amit használtam, nekem fiatal a bőröm, de ezzel és egy jó napvédővel (La Roche-Posay) elhiszem, hogy sosem lesz öregebb.Tényleg zseniális, fél perc alatt beszívódik.

A reggeli rutinomban használom, fontos, hogy niacinamiddal pl. nem szabad együtt.

JAVÍTOTT!
Hülyeséget mondtam, lehet együtt niacinamiddel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

JAVÍTOTT!
Hülyeséget mondtam, lehet együtt niacinamiddel :)

zabszalma

2020. május 30.

" Mindent visz" ! Nincs olyan olaj, amit ne próbáltam volna. Az argán olaj az, amit megtartottam a napi bőrápolásomban, de az arcomra az sem vált be. Ennek a hatása viszont lenyűgöző. A bőröm összes igényét kielégíti. Két csepp az arcra, egy csepp a nyakra, és hidratált, bársonyosan puha, kiegyensúlyozott egész nap. Amióta ezt használom, a számat sem kell külön ajakápolóval kezelnem, mert csodálatosan puhává teszi azt is. A legtöbb krém 20 C° felett leolvad az arcomról, ennél az olajnál ez nem történik meg. Ragacs és krémrétegek nélküli komfortérzetet ad egész nap. Nagy felszabadulás! Ami meglepett, hogy sminkelni is kiváló rá. Annyira beleszerettem, hogy elkezdtem túlzásba vinni a használatát, naponta többször is rájártam. Nem tudom, hogy ez, vagy a maszkok használata miatt, de egy-egy makacs pattanás jelent meg az arcomon, ami sosem szokott. Erős narancssárga olaj, de sem a bőrt, sem ruhát, ágyneműt nem fog be. A szagával nem vagyok kibékülve, a csipkebogyó teától is émelygek. A hajamra és a kézfejemre is ezt kenem. Imádja a bőröm mindenhol. A kedvenc bőrápolóm lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Rosa Canina Seed Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.