Palmer's

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 29.

Kategória:   Samponok

Szulfát- és parabénmentes.

Kiszerelés: 400 ml

pipacs17

2020. május 26.

“Csomagban” rendeltem, a balzsammal, spray balzsammal és tasakos hajpakolással együtt, így konkrétan csak a samponról nem tudok véleményt. Viszont így egyben egy csoda! A gyors hajmosás csak a sampont és balzsamot, ha valami miatt szárazabbnak érzem a hajam még törölközőszárazon pár fújás spray balzsam, et voila, csodás, puha, fényes, illatos haj napokig, amit a hajpakolás csak fokoz! Szeretem, hogy jó illatú, viszont nem tolakodóan mű kókuszillat. Amikor elfogy, biztosan újra rendelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

lysza1985

2019. március 2.

Nekem túl sűrű, és nem jó hajat mosni vele, mert nem is habzik. Az illata jó, viszont másnap nem könnyed puha a hajam, mint más samponok után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Zsolt8912

2018. május 15.

Imádom én is, minden cseppje aranyat ér! Nekem sűrű és göndör hajam van, nem szoktam szárazon fésülni csak az ujjaimmal, de könnyen megjelennek a kis tört végek egy idő után a pödréstől. De ez a készítmény egy csoda! Nehéz volt beszerezni, de már láttam több itthoni online felületen! Állagra sűrű és krémes, picit nehezen habzik, de könnyű vele hajat mosni. Elég egy kevéske belőle és tényleg csodát tesz! Utána a hajam nem száraz, fényt ad neki és mennyei puhaságot. Többszöri használat után sem unom meg az illatát, mert nem az a gagyi "mű" kókusz illata van, hanem érzéki, maradandó! Csak ajánlani tudom, mert maximálisan táplálja és óvja a hajat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

júliusi

2015. október 13.

Nagyon jó sampon, meg vagyok vele elégedve. Másodszor is meg kellett vennem, de most a balzsamját is megrendeltem hozzá. Utolsó szalmaszálként vettem a nagyon roncsolt károsodott dauer-szívta festékmarta hajamra. Azt hiszem szépen rendbe tette, és nagyon jó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.