Palmer's

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annakilmayer, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Kakaóvajat tartalmazó kézkrém, mely intenzíven hidratál és azonnali puhaságot kölcsönöz a kiszáradt kézbőrnek.
  • Alkalmas ekcémás bőr ápolására.
  • 24 órás hidratálást biztosít.
  • Parabén- és illatanyagmentes.
  • Bőrgyógyász által tesztelt termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

evamamoka

2021. január 25.

Kizárólag éjszaka tudom használni, ugyanis valami eszméletlen büdös ez a krém, talán a hozzáadott E vitamin miatt? Mivel nem irritált, ekcámás stb. a kezem, sajnos nem tudom segít-e ezeken a problémákon. Én azt tudom, hogy büdös, picit finomít a kéz szárazságán, de nagyjából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol