Palmer's

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Egyedülálló kakaóvajas formula, mely ráolvad az ajkakra rögtön felkenéskor, és pillanatok alatt puhává, ápolttá teszi azokat. Enyhe piros bogyós színt ad. Octinoxate, Oxybenzone, Zinc Oxide fényvédő összetevőkkel.

svivko

2016. február 27.

Uhh de nagy csalódás volt.
iHerbről lehet beszerezni, ahol szinte mindenki csak dicséri, és szeretik az illatát, meg az ízét is. Na én nem. Valami van benne, amitől tök rossz, vasas íz lesz a számban, bármennyire óvatosan kenem fel, illetve egy kis idő elteltével picikét csípi is a csőröm....
Ugyanerre a rossz ízre panaszkodtam az összes Avon szájfény esetében is, tuti, hogy van egy közös összetevőjük. BTW összetevők, akiket érdekel iHerben fenn van, de nem tudom hogy töltsem fel, ha külön van bontva az aktív & inaktív összetevő. Valaki kiokít, hogy akkor mi hol szerepel sorrendben ilyenkor?
Ráadásul, miután eltűnik z ajkakról még szárazabb lesz, mint utána. De lehet, csak én vagyok valamelyik összetevőjére érzékeny.

A színe amúgy nagyon szép, egészséges málnás ajkakat kreál 2 rétegben, enyhe vizes fényt ad, de a szilikontól picit csúszkálós. Rúzs alá nekem ez annyira nem.
Ha valakit érdekel, írjon nyugodtan, nem hiszem, hogy tudok vele mit kezdeni így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Uhh de nagy csalódás volt.