Palmolive

Ár:   750 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő gél írisz illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Noyko

2018. július 16.

Korrekt kis illat,mese szép kiszerelésben,de felejthető.Én itthon nem láttam, Németországban szereztem be. Összességében rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

nemethanna196

2017. augusztus 1.

Imádtam vele fürdeni, igazi élmény volt a zuhanyzás általa. Az illata egy nehezen körülírható virágos csoda, legszívesebben egész nap csak szagolgatnám, felér egy parfümmel. A géles finissel sem volt gond, gyengéd a bőrhöz és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.