Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Samponok

A Palmolive Fresh and Volume sampon speciális formulája 100%-ban természetes citruskivonatokat és vitaminkomplexet tartalmaz. Frissítő összetétele a hajtőtől a hajvégekig tisztítja a hajat, miközben frissességet és természetes fényt kölcsönöz neki.

Bubucim

2020. július 13.

Nem csodaszer, de semmivel sem rosszabb, mint más samponok. Ár-érték arányban megfelelő. Újravenni nem fogom, de kidobni sem. Már a flakon végén járok. Nekem nem lesz másnapra zsíros tőle a hajam, pedig sok ápoló terméket használok még a sampon mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

fradika01

2017. július 17.

Többszöri hajmosás után írom: a zsírosodásra hajlamos hajam picivel tovább bírja, viszonylag szépen tisztít, friss, jó illatú sampon. Találkoztam már jobb samponnal is, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.