Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, Módosítva: 2012. január 24.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros hajra.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Nagyon száraz hajam van, de a hajtövek zsírosak, tehát azért használtam ezt a sampont. Abszolút csalódás volt számomra, csak zsírosabb lett a hajtövem, persze a hajvégek szárazak voltak akár a szalma. Egyébként mindig használok balzsamot, a baj csak az, hogy nem igen hatásosak, de ez már más téma. Tehát, ennél a samponnál nem éreztem azt, hogy hű, de tiszta lett a fejbőröm, ráadásul másnap már rám fért egy újabb hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Holdfény

2012. november 25.

Régebben használtam a gyorsan zsírosodó hajamra, mielőtt áttértem a natúr samponokra. Szerettem, mert friss, könnyed, lágyan omló hajat varázsolt és kellemes volt az illata. Jól tisztította a fejbőrömet, de nem nyújtott kiemelkedőt, inkább átlagosnak mondanám. Körülbelül 2 napig bírta a hajam, nem többet, mint más samponnal. Hátránya, hogy nagyon szállt tőle a hajam, de egyébként jó sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

angii

2012. november 18.

ugyanúgy zsírosodik a hajam mint eddig.. jól habzik és tisztít egy napig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

ugyanúgy zsírosodik a hajam mint eddig.. jól habzik és tisztít egy napig..

narancsdzsem

2012. január 17.

Egy nap alatt újrazsírosodott a hajam. Vicces.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Egy nap alatt újrazsírosodott a hajam. Vicces.