Panarom

Ár:   3991 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panarom, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fertőtlenítő, légfrissítő Ez az olajkeverék jó szolgálatot tesz, ha a baba beteg, vagy csupán meg akarjuk előzni a betegséget.

Főbb összetevők: citrom-, grapefruit esszencia, levendula-, mirtusz-, niauli illóolaj Tartósítószert nem tartalmaz Újszülött kortól használható.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Melaleuca Quinquenervia Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>