Panarom

Ár:   5286 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikusok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   kozmetikusok, online
Kategória:   Testápolók

Immunerősítő olajkeverék gyerekeknek, fél éves kortól.

Panarom Leó Varázsolaja
Ár: 3800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen csak az Allee-nál 17:30 körül

BoBogika

2019. február 9.

Kislányomnak vettem ovikezdésre, hogy lelkiekben megerősödjön... Kicsit kipattogott tőle sajnos, lehet sokat tettem belőle. Meg aztán olyan könnyedén beszokott, hogy igazából nem láttam szükségét a használatnak. (Tudom, hogy immunerősítő is, de akkor sem.)
Na de most! Van egy kis hullámvölgyünk, épp a nem-akarok-oviba-időszakunkat éljük. Gondoltam előveszem az olajat, hátha segít. Ha egy nap kimarad, már ő szól, hogy kéri.
És az illata! Valami fantasztikus! Ennél finomabb illatot én még nem éreztem! Tudom, hogy gyerekeknek szánták, de vannak napok, mikor parfüm helyett én is a varázsolajat használom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

uhuka

2019. január 9.

A panarom egyik legkellemesebb, nyugtató hatású védőolaja. A napi rutin része a "csodaolaj" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

babika26

2018. november 6.

Nagyon nagyon szeretem és a gyerekek is! Nyugtat és lazít, nem tolakodó az illata , pár csepp elég a mellkasra, hátra. Az elején még furcsállották, de ma már kérik! Főleg ősszel, télen masszírozom be vele őket, minden este lefekvés előtt. biztos vagyok benne, hogy emiatt is kevesebbszer betegek... mellé párologtatóba ugyancsak Panarom illóolaj (levendula, fény esszencia, citrom stb.) és jöhet a nyugtató alvás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Leander

2016. november 6.

Nagyon szeretjük. Este szoktam kicsit bemasszírozni a pici mellkasába és hátába pár cseppet. Amikor még picike - 6 hónaposnál kisebb volt, akkor komplett fürdés előtti masszázst kapott, azonban mára már erre nincs igénye, türelmetlen, inkább mozgolódna, így a kiadós masszázs elmaradt, helyette vettem bele a fektetési programba ennek az olajnak a használatát fürdés után. Megnyugtatja a picit és mivel része a fektetési rutinunknak, reményeim szerint az illatot is az alvással asszociálja és ez segít neki elaludni bárhol is legyünk. Eddig úgy tűnik bevált, persze valószínűleg nem kizárólag ennek az olajnak köszönhető, mindenesetre a gyerek alapvetően jó alvó, fogzásnál is csak kisebb gondjaink vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

kneva

2016. szeptember 30.

Elsősorban a gyerekeknek vettem, de annyira megszerettem, hogy magamon is szívesen használom. Nagyon szépen felszívódik, nem keni össze a ruhákat. A bőrt nem irritálja, még soha nem pirosodott ki vagy okozott kiütéseket, pattanásokat. Az illata nagyon-nagyon kellemes, nyugtató, nem zavaró, nem tolakodó, nem fájdul meg tőle az ember feje. Megfázásos időszakokban mellkenőcs helyett használom, szépen kidugítja az orrot. De elvileg használható minden nap betegségek megelőzésére, immunerősítésre. (Tapasztalatom szerint a gyerekek sokszor és sokat betegek, majdnem mindegy, hogy használunk-e valamit.) Nekem kozmetikus ajánlotta, mellkenőcsként nagyon meg vagyok vele elégedve (de immunerősítőként őszintén szólva nem vált be, mondjuk nem is vártam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Illatanyagok: Aniba Rosaeodora Wood Oil, Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil, Santalum Album Wood Oil, Elettaria Cardamomum (Cardamom) Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.