Panarom

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikusok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. október 6.

Lelőhely:   kozmetikusok, online
Kategória:   Testápolók

Lazításra, nyugtatásra. Kismamáknak is ajánlott.

A keverékben lévő nyugtató hatású illóolajok ellazítják a testet és a lelket. Ajánlott feszültség esetén illetve csökkent tejtermeléskor. Az olajkeverékkel történő fél órás masszázs mélyen ellazít, feloldja az esetleges blokkokat.

kneva

2016. szeptember 30.

Fejtörést okozott a szoptatási időszakokban, hogy mivel kenhetem be a testem, ami nem árt a lejtermelésnek (esetleg még segíti is), nem zavarja a kisbabám és még nekem is jót tesz, nem csak a bőrömnek, hanem esetleg a lelkemnek is.
Nagyon enyhe az illata, abszolút nem erős. Normál időszakban azt is mondanám, hogy kevés és alig érezhető.
Nagyon nehezen szívódik be, vegyük figyelembe, hogy ez végül is masszázsolaj és nem testápoló! Bőrömet nem irritálta, nem pirosodott ki, nem okozott kiütéseket. Kisbabámat nem zavarta. Nem tapasztaltam, hogy a tejtermelést különösebben segítette volna.
Mostanában a lábaimat kenem be vele fürdés után, az a legszárazabb testrészem és ott szívódik fel a legjobban és ott esik nekem a legjobban kézre. Ha megyek masszázsra, magammal szoktam vinni és kérem, hogy ezt használjuk.
Fontos, hogy vegyünk mellé pumpás adagolót, mert a 100 millis üvegből normálisan öntögetni képtelenség, folyik mindenfelé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Sclarea Flower Oil