Panasonic

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Dupla tárcsa.
  • 48 csipesz.
  • 60 fokban billenő fej.
  • Nedves, habos epilálás.
  • Kímélő feltét.
  • Világítás.
  • Leöblíthető, vezeték nélküli.
  • 2 sebességfokozat.

biabari

2019. július 13.

Sokadik Philips satinelle epilátorom után váltottam mert úgy éreztem egyre kevesebbet bírnak, előbb kellett volna ez gép szinte fájdalom mentesen halkan és a beépített lámpának is köszönhetően nagyon alaposan végzi a dolgát! A nedves használatban nem hittem de nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

felicitas

2018. május 2.

Harmadik epilátorom, de úgy érzem eddig ez a legjobb választásom. A kímélő fej valami olyan hihetetlenül fájdalommentessé teszi az epilálást, hogy először azt hittem csak eltépi a szőrt. Nem is értem miért nem ilyen feltéttel adják az összes epilátort. A második sor tárcsa az első által elhagyottakat szedi ki, de azért hiú ábrándja senkinek ne legyen, hogy egyszer elég átmenni az adott területen. Imádom, hogy billen, világít, ott epilálok vele, ahol akarok. Az eddigi leghalkabb epilátorom. Minőségi anyagból készül, jól össze van szerelve. A billenő fej miatt nem kell figyelni rá, hogy milyen szögben tartom. Imádom. Amit nem írnak, csak a használati útmutatóban, hogy 3 év az akksi várható élettartama, utána cserélni kell, és hogy hálózatról nem üzemeltethető. Akciósan nagyon megéri, és sokszor van akció, ahogy elnézem, akár 14-15-ért is. az akksi cseréjétől először megrémültem, de párom szerint ez potom pénz ma már.

Update: Azóta kipróbáltam nedvesen is, és azóta csak így használom. Nedves láb, kevés borotvazselé és még kevésbé fáj. Hónaljban maradtam a száraz epilálásnál. Két-három hónalj, plusz két teljes lábszőrtelenítést bír egy feltöltéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.