Panasonic

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   32 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Hajszárító ionizátorral
  • Innovatív nanoe technológia™
  • A hajszárító 3 sebesség- és 4 hőmérséklet-beállítást kínál
  • A nanoszemcsék jelentősen csökkentik a haj károsodását
  • A részecskék olyan kicsik, hogy mélyen behatolhatnak a hajba
  • Praktikus diffúzor hullámos és göndör hajhoz
  • Cserélhető szívószűrő
  • A Panasonic Nanoe EH-NA63CN825 hűvös levegő funkcióval is rendelkezik

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

yokkoa

2021. február 15.

Karácsonyra kaptam. Érdekes hajszárító, még szokom. Mondjuk extra sima hajam van, és írták is a használati utasításban, hogy akinek ilyen van, annak valószínűleg elmarad a nagy WOW. Továbbra is tartom, hogy a philips prestige a hajszárítók királynője, de ha így van, akkor ez mondjuk a trónörökös. A képen látható szűkítőn kívül kapunk még hozzá egy diffúzort és egy gyorsszárító fejet is. Azt hittem, én majd beszárítgatok a szűkítővel, a gyerekeknek meg a gyorsszárító fejjel nyomatjuk. De ez utóbbi nagyon speckó cucc: úgy van kialakítva, hogy semmilyen szögből nem fújja szét a hajat. Sokkal jobban tudom használni beszárításhoz, mint a szűkítőt. Az ionizátor nem rossz, de nem is olyan extra. Amit a philipsben imádtam, hogy egy plusz gombot bekapcsolva, semmilyen hőfokon nem égette a hajat, fejbőrt. Erről a gépről ugyanez sajnos nem mondható el, de azért még így is messze az egyik legkíméletesebb kategória. Meg ennek 3x4 sebesség/hő fokozata van, ez tetszik! Illetve, ahogy emeljük a hőt, a gép úgy veszi lejjebb a motor teljesítményét: ettől függetlenül mégis gyorsan szárít! A diffúzorral is jól használható. A hideglevegő gomb ezen is tökugyanolyan értelmetlen, mint az eddig általam használt, kipróbált összes hajszárítón: pontosan ugyanazzal a hővel szárít olyankor, mint a legalacsonyabb fokozaton amúgy is. De "legalább" amellett _nem_ ionizál. Szóval én nem használom. Akinek nem repkedős, vastag szálú haja van, annak esetleg jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.