Pandhy's

Ár:   2858 Ft és 28 575 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 ml és 10 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Ár:   2858 Ft és 28 575 Ft
Kiszerelés:   1 ml és 10 x 1 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egydózisú, különféle kozmetikai indikációkra gondosan válogatott, tiszta aktív hatóanyag keverékek a CosMix bázisokhoz.

Hatóanyagok:

• HIALURONSAV: kismolekula méretű, hidrolizált hialuronsav a bőr középső és legfelső rétegeinek a hidratálására, és a nedvesség megkötésére.
  • INKA DRAGO: egy páratlan összetevő, amit a Croton Lechleri fa gyantájából nyernek ki, és amit az amazóniai őslakosok már ősidők óta használnak gyógyító ereje miatt. Napjainkban a kozmetikai iparban is kezdik alkalmazni, nagyon jó immunmoduláns, gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatásai miatt.
  • INKA MACA: az Andok-beli Maca gyökérből készült kivonat, energizáló és termékenység-növelő hatása széles körben ismert, jótékony növényi összetevő, multifunkcionális tulajdonságokkal, amelyek javítják a bőr egészségét, barrier funkciót töltenek be a környezetszennyezés, a stressz és az UV sugárzás ellen.