Pandhy's

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bavarbivi, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika

A legjobb minőségű, természetes ásványokból készül, tiszta pigmenteket tartalmaz, ezáltal rendkívül tartós a vele készült smink. A megfelelően felhordott ásványi poralapozó látványra és tapintásra a természetes bőr élményét kelti, tökéletes fedést biztosítva. Az ásványoknak természetükből eredően gyulladáscsökkentő hatásuk van. Titán-dioxid és cink-oxid tartalmánál fogva természetes UV védelmet nyújt (SPF 20, UVA, UVB). Minden eleme talkum, olaj, szilikon és gyanta mentes, nem tömíti el a pórusokat, a bőr szabadon él és lélegzik a smink alatt is. Nem tartalmaz továbbá kármint, bizmut-oxikloridot és tartósítószert, egyáltalán nem allergizál.

megamelon

2017. március 20.

Szuper termék, kár hogy a színt benéztem. Tényleg gyönyörű egységes bőrt csinál.
Végül vettem egy világosabb színt is. Így már passzol minden :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Végül vettem egy világosabb színt is. Így már passzol minden :)

eperkeszederke

2016. február 16.

Már jó ideje használom ezt a poralapozót, és azt kell mondanom szuper kis termék. Egyet értek az előttem szólóval abban, hogy a kiszerelés illetve a használata nem a legegyszerűbb, viszont én erre csak azt tudom ajánlani hogy a Pandhy's BK26-flat top, vagy a BK27-flat top bronzer ecsetével dolgozzátok el. (vagy bármilyen tömött nagyobb fejű ecsettel) Én így orvosoltam ezt a problémát, ugyanis a szívem szakadna meg ha ennek a csúcsszuper kis alapozónak a fele a lefolyóban landolna. Az egész napot bírja anélkül hogy kenődne vagy fényesedne, ha ügyesen eldolgozzátok akkor pedig annyira természetesre lehet vele készíteni az alapot hogy az valami hihetetlen. Nagyon érzékeny bőröm van és a legtöbb termék nekem irritálja, viszont én végre megtaláltam azt ami egyáltalán nem. Sőt! Engem kárpótol a termék minősége a kiszerelése miatt, ezért pontot nem vonok le tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Zsildom

2015. március 21.

Nehéz pontozni, mert maga a termék kiváló. Szépek az összetevői, sok árnyalata van, nem kell óránként frissíteni, klasszul működik az ecsete is. Csakhogy: a kupak nem marad a helyén, táskában utazáskor én külön befóliázom, mert ért már csúnya meglepetés. A púder adagolása: fejjel lefelé fordítva a lyukacsos doboztetőn kiszóródik valamennyi, ebbe mártjuk az ecsetet, majd azt kopogtatjuk, hogy a szálak közé kerüljön a por, elkerülve a túl sok felvitelt. (Közben az ecset aljából, ami a doboztető is egyben, csak száll és száll tova a por....) Magyarázni sem egyszerű, használni kimondottan macerás. A termék ötös, a felvitelre ajánlott technika egyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 21.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.