Pandhy's

Ár:   21 717 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 x 0,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Ár:   21 717 Ft
Kiszerelés:   30 x 0,5 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, őszibarackvíz alapú gél, négy féle hialuronsav keverékét tartalmazza, az egészen kicsi molekula mérettől, a közepesen át a nagy molekula méretűig, a bőr különböző rétegeit célozva. A nagy molekuláris súlyú hialuronsav a felhám legkülső rétegeit hidratálja, míg a kisebb súlyú molekulák a felhám mélyebb rétegeibe hatolnak, valamint más bőrápoló szerek célba jutását is segítik.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate