Pandhy's

Ár:   4826 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml, 150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 150 ml és 500 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Gyengéd tisztító és tonizáló hatású. A zsíros és pattanásos bőr kezelésében – miután a rózsa gyulladásgátló és fertőtlenítő szerepe érvényesül – szintén igen jó eredményekkel alkalmazható. Nyugtatja a napégette bőrt. Erősíti a sejtfalakat, öregedés gátló, stimulálja a sejtek megújulását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Illatanyagok: Citronellol, Geraniol, Eugenol, Linalool