Pandhy's

Ár:   15 735 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Ár:   15 735 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kellemes illatú, könnyű, gyorsan felszívódó krém az arc, a nyak és a dekoltázs bőrének ápolására - száraz, törékeny bőrre.

• Természetes összetevő : 99.50%, bió összetevő: 90.50%, aktív hatóanyag: 92.50%
  • Aktív hatóanyagok: omega-3, linolénsav, sztearinsav, elszappanosodást gátló zsírkísérő anyagok, karitének, fahéjsav-észterek, E vitamin
  • A bőrzsírok mennyiségének csökkenése a bőr lipidrétegében vízveszteséghez vezet, mivel intenzívebbé válik a párolgás.
  • A sheavaj nagy sztearinsav tartalmánál fogva, tartalmazza az összes esszenciális komponenst a lipidréteg helyreállítására, ezáltal visszaadja a bőr rugalmasságát, megfelelő szinten tartja a nedvességtartalmát, hámosító hatással bír. A fahéjsav-észterek gyulladáscsökkentő hatásúak, az E Vitamin és a karítének a bőr öregedésének látható jeleit csökkentik
  • Az édes narancsolaj tonizáló, mélyrétegi hidratáló hatását használjuk ki, illetve a narancsolaj szintén szerepet játszik a bőr öregedési jegyeinek az enyhítésében, nem beszélve kellemes, friss illatáról!