Pandhy's

Ár:   5239 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Kiszerelés:   150 ml és 500 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A varázsmogyoró javítja a mikro-cirkulációt, nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt. Adsztringens hatásánál fogva élénkíti és tisztítja a zsíros bőrt, eltávolítja a felesleges faggyút és szabályozza annak termelődését, enyhíti a bőrpírt, összehúzza a pórusokat, tonizálja a bőrt.

Tartósítószerek: Benzoic Acid