Panier des Sens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Kategória:   Szappanok

Szappan fügeillattal.

Kiszerelés: 200 g

Tvylvis

2014. szeptember 24.

Visszatértem a szilárd szappanokhoz, és az egyik legjobb döntésemnek tartom! :-) Az SLS-t tartalmazó tusfürdőket teljesen kiiktattam. Szépek, színesek, szagosak, de szétszedik a bőröm. A natúrkozmetikum tusfürdőket sem csípem annyira, nem rosszak, de mégsem az igazi. Aztán elcsábultam, gondoltam, kipróbálok szilárd szappanokat.
Ez egy nagyon jó kis darab. Bár kicsinek nem mondható, 200 grammos féltégla, sokáig is tartott. Nem szárít (bár én majdnem minden nap használok testápolót), alaposan tisztít, finom az illata, isteni krémes habja van. Ki fogok próbálni más illatokat is. Azért kap négyest, mert ápoló hatását tekintve van egyel jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Pirosas színezék.