Panier des Sens

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Testápolás

Édes és finom illatú, cukorkristályokat és organikus mézkivonatot tartalmazó testradír.

• A propolisz gazdag polifenolokban és flavonoidokban, fertőtlenítő és antioxidáns hatású, gyógyítja az irritált, berepedezett bőrt.
  • A méz gazdag cukrokban, aminosavakban, szerves savakban, vitaminokban és ásványokban; hidratálja, nyugtatja és táplálja a bőrt.