Pannonhalmi Főapátság

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: duttyy.edit, az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Magas glicerintartalmú, bőrpuhító hatású hidratáló krém.

Kiszerelése: 50 ml

mstindigo

2013. szeptember 28.

A páromtól kaptam ajándékba. Először nagyon megörültem neki, mert az a levendula illójuk a legjobb, amit valaha használtam. De az inci-je nem olyan szép, és hiába kenem vele a kezem, egyszerűen nem segít. Igaz, hogy már hűvös az idő, és egész nap mosogattam, főztem, takarítottam, szóval tényleg megviselt, de háromszori kenekedés után is iszonyatosan száraz még mindig a kezem. Ceterath 20-12 tartalma miatt óva intek mindenkit attól, hogy sérült bőrön használja!!! De miért kellett egy natúrkozmetikumba ilyet tenni??? :( Az illata viszont fenséges, érződik rajta, hogy nem spórolták ki belőle a kiváló minőségű levendulaillót. De nekem ez nem hidratál, és még az inci-je is csúnya... Aki keres tényleg száraz bőrre való kézkrémet, annak ajánlom a Nonique kézkrémjeit, bár egyiknek sincs ennyire fincsi illata, de legalább tényleg rendeteszi a kezet, és még olcsóbb is kicsivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

lelkes.viktoria

2013. június 22.

nagyon szeretem ezt a krémet, nemcsak hogy jó kézápoló, de szinte minden sérülésre jó... pl.: az uj cipő feltörte a sarkam, egy hétig alig birtam járni, aztán eszembe jutott, hogy a levendula segíthet... 2-3szor kentem be, két nap alatt begyógyult... vagy párom kipattogott borotválkozás után pedig nem szokott, bekente, rendbejött :D
nagyon jó, kár hogy nincs nagyobb kiszerelés...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

nagyon jó, kár hogy nincs nagyobb kiszerelés...

Ziti

2013. január 14.

Finom illat, jó hatás, bár nekem nem szívódik be nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Finom illat, jó hatás, bár nekem nem szívódik be nagyon gyorsan.

duttyy.edit

2012. október 7.

A legjobb kézkrém, amit kipróbáltam. Az illata fantasztikus, nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate