PannonPharma

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Xylactive® hidratáló gél speciális, szabadalmaztatott gél összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, így gyorsan és tartósan enyhíti a száraz, vízhiányos bőr kellemetlen tüneteit.

• Aktív hidratálás a xylitol és glycerin hatóanyagoknak köszönhetően.
  • Kisimítja a bőrt, gátolja a bőrfelület szárazság okozta hámlását.
  • Hidratálja, védi a bőrt és visszaállítja annak eredeti védő funkcióját.
  • Tartósítószer- és parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak