Pantene Pro-V

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajápolók

Sampon fehér és ősz hajra.

0% ásványi olaj, foszfát és ethanol.

Jojobaolajjal, antioxidánsokkal, Pro-V formulával.

candices

2021. szeptember 22.

Szépen hamvasít, nálam ez a legfontosabb szempont. Emelett nem szárítja le nagyon a hajam, de nem is zsírosodik hamar. Hosszú távú véleményt nem tudok még mondani, de egyelőre most ez a legjobb a hajamra. Puha és fényes a végeredmény.

UPDATE: pár használat után hozzászokott a hajam és hamar zsírosodott, a végeit pedig szétszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Bertoldish

2021. február 16.

Festett szőke, zsírosodásra hajlamos hajam van. Sajnos elég nehéz olyan terméket találni, ami mindkét szempontból megfelel. Szőke haj szempontjából hatékony, 1-2 mosás után nagyon szép lett a hajam, viszont nekem nem a legjobb választás, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Szilvi0104

2021. február 6.

Nagyon szép lett tőle a hajam :) Nem lila,nem kék,ezüstnek sem mondanám,inkább selymes
természetes hidegszőke szín lett.Zselés-áttetsző a sampon a kezemet NEM fogta be.Gyorsan veszek még,úgy látom,most árusítja ki a Rossmann 🥴 (nyilván,mikor rátaláltam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Ichigo94

2020. május 25.

Semmi extra hatást nem tapasztaltam a használatakor. Nagyon szárít, nehéz utána a hajat kifésülni, így csak heti 1x használom (felváltva a márka másik samponjával). Hajmosás után viszket tőle nagyon a fejbőröm, hamarabb zsírosodik, korpásodik, mint más samponoknál. Emiatt másik sampont használok előtte (másik márka), ezt inkább csak a hajra a hajtöveket kerülve, viszem fel. Biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Fehereszti

2020. február 23.

Szerintem ez a sampon nagyon jó! Igazi hamvasító, nem lesz tőle lila a hajam amitől ráz a hideg egy csomó olcsó hamvasító sampon esetében. Ár érték arányban teljesen rendben van szerintem. Én ennél csak drágábbat készültem venni, hogy végre ne lila hanem igazi hamvas hajam legyen. Egy jó festést nyilván nem helyettesít, de az én hajam sokkal hamvasabb utána. Viszont csak 4 csillagot adok, mert nagyon nehéz utána kifésülni a hajam. Ezt egy jó balzsam megoldja, ezen kívül hibátlan a termék. 👍🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

emiliamiliaeszter

2019. július 10.

Igazából ugyan olyan mint a többi pantene. Új ruhába öltöztetett vedd meg drágábban ugyan azt tudja sampon. Nem rossz ahogy a többi elődje de nem is egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.