Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 21.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Segít kordában tartani a dús hajat egész nap. Egész napos tartás a lelapult, zsíros hajnak.

vador

2012. október 24.

Nem emlékszem, hogy a volumennövelő vagy a hajsimító verziót használtam-e, csak arra, hogy naponta moshattam vele hajat és bár addig az egy napig amíg rajta volt, szép volt a hajam, mosás után közvetlenül látszott, hogy táplálni nem táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

agi.greendaygirl

2012. február 27.

már régebben használtam, de úgy emlékszem, több volt a negatívuma, mint a pozitív hatása. Tényleg megemelte a hajamat, de ez nem tartott sokáig, viszont hamar zsírosodott tőle a hajam, és hajszárítás után is érezni lehetett azt a réteget a hajamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Vivike2

2012. február 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nem kell leöblíteni, az illata isteni, csodákat művelt a hajammal!!!!! Különösen ajánlott száraz hajvégekre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

wishes

2011. július 27.

Egész jól kisimít, bár szerintem tartást nem igazán ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Egész jól kisimít, bár szerintem tartást nem igazán ad.