Panthenol Forte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

A testápoló 10% D-panthenol, allatoin és komplex bioaktív anyag tartalmának köszönhetően hidratálja és elsimítja a bőrt, ezzel csökkentve az öregedés jeleit.  Regeneráló és védő hatása van különösen napozás után, víz vagy egyéb ártalom ellen. A joghurt protein hatásaival rendelkező bioaktív komplex serkenti a bőrfehérjék termelődését, így a bőr jobban táplált lesz, és védettebb az oxidatív folyamatok és a szabad gyökök ellen. A testápoló alkalmas minden típusú bőr ápolására. Könnyen kenhető, gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön.

ercsike76

2012. november 6.

Ez egy gazdag testápoló, de nem olyan sűrű mint egy testvaj és nem is olyan zsírosító. Hamar felszívódik, jól hidratál, nem irritál. Az illata kicsit olyan vaniliás, édeskés de nem az a durva "egész nap körbelengős" illat. Kellemes.
Én esti fürdés után szoktam kenni és így reggelre elmúlik a picit ragacsos utóérzés viszont a hidratáltság megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.