Parfums Balint

Ár:   €138   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   €138

"Egy krémes, puha, fűszeres virágillat, amely a bergamott olaj citrusosságával és a vad szamóca játékos akkordjával indít, amit fehér virágok csokra, gardénia, champaca, a spanyol és az arab jázmin abszolút kivonata visznek tovább az illat központi virágához, a krémes, mézesen fülledt tubarózsához, melyet oly nemes fűszerek tesznek kacéran csipkedőssé, mint a sáfrány abszolút, római kömény és szerecsendió virág kivonatok, míg végül megpihen a puha kasmírfa, fehér pézsmás, cseppnyit balzsamos párnáján."

Ár: 33.ooo Ft postával , Eladó: baranyikata
Állapot: 100/90ml dobozával, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Yeticica

2019. augusztus 14.

Jo egy eve szereztem be a kis mintamat, egyenesen a parfum megalkotojatol (aki egy nagyon kedves, udvarias pasi!), es azota csak kulonleges alkalmakkor nyulok erte. Na nem mintha alkalmi illat lenne. Nem. A kulonlegesseg alatt en a specialis pillanatot-hangulatot ertem.
Nekem O amolyan boldogsag-nőci illat. Az eleje meses fuszeres szamoca illat (rettenetesen elethu), edesen, kedvesen, aztan jon meg tobb fuszer, buja feher viragoskerttel.
Hiaba ismerek tobb mainstreal es niche illatot is a fuszeres kategoriabol, o nem hasonlit semmire igazan.
Brutal tartos es nagyon kellemes, erezheto aurat von korenk (ruhan, ami a szennyeskosarban allt 3 napig, szinte ugyanolyan intenziven lehetett erezni, mint felfujaskor!).
Csodalatos, igenyes, noies illat.
Ha nem lennek ennyire csalfa illatok teren, biztosan vagynek egy nagy uvegre belole, annyira osszetett, kerek, egesz illat. Erdemes kiprobalni hidegben, melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Csodalatos, igenyes, noies illat.

baranyikata

2019. július 12.

Páratlan gyönyörűség ez az illat, igazi mestermű Bálint Csabától. Boldogsággal, nyugalommal önti el a szívünket-orrunkat. Minta nélkül, vakon rendeltem meg az illatjegyei alapján, bíztam a megérzésemben, hogy nem fogok csalódni. Csodálatos meleg, puha illat, nagyon nőies, modern is, klasszikus is...bármikor...bárhová, szerintem simán négyévszakos.
Kifújás után egy-két percig vad eper vad eperrel...majd azt gondolnánk, hogy megmarad trópusi édeske lekvárocskának...de nem. Olyan tökéletesen, simán alakul át isteni fás balzsammá, hogy hihetetlen. Semmi sem sok ill. kevés benne, nagyon el lettek találva az arányok, egyszerűen tökéletes. A pacsuli miatt aggódtam, hogy sok lesz benne, szerencsére semmit nem érzek belőle. Tartóssága 10-12 óra. Semmihez sem hasonlítható folyékony arany. Megéri az árát! Az öt csillag kevés lesz... ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Sompi1

2019. február 21.

Kifinomult, igényes, légies, nőies és nem mellesleg nagyon tartós. Bármilyen alkalomhoz el tudom képzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

RMDiana

2019. január 11.

Aki egy különleges, nőies, édes, virágillatra vágyik fűszerekkel megspékelve, amellyel nem találkozhat lépten-nyomon, de amely a legtöbb emberben kellemes érzést ébreszt, bátrana merem ajánlani! Mintát is lehet először rendelni belőle, majd a nagy üveget. Egyszerű, letisztult, de nagyon igényes csomagolásban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

SzSzilvi

2018. november 5.

Végre,hogy fent van már itt is a Balifleur! Megérdemli... :)Rövidített úti beszámoló következik,öveket becsatolni.

Az utazás színhelye Bali.
A reptéren rögtön kedvesen a nyakamba akasztanak egy frangipáni viragokból font nyakláncot. Mélyet szippantok a párás,forró tengerparti sós levegőből,és nem törődve a nehéz bőrönddel,rögtön elvegyülök a nyüzsgő,piaci forgatagban,ami a reptértől nem messze izgalmas felfedezésekre hívogat. A vásári forgatagban egyszerre csap meg a friss citromfű és mandarin illata,vegyülve a meleg ellen még otthon választott fehér ingemből áradó magnólia szappan édeskés illatával.
Hirtelen felsejlik előttem a Dior Dolce Vita néhány akkordja ,amit kiskamaszként elém sodort az élet,mint első komolyabb parfüm-élmény. Nehéz szabadulni tőle,megrohannak a drága emlékek.De a piac nyüzsgése magával ragad és nem ereszt. Hirtelen elered az eső.Nem lep meg,hiszen az esős évszakban érkeztem. Pillanatok alatt megtelik az orrom és tüdőm a monszun eső áztatta piaci áruk illatával,a papaya, trópusi virágok,illatos orchideák, a kókusz,az ujjal szétmorzsolt banánlevél illata öleli körül a tubarózsa erőteljesen kibontakozó krémes,már-már arisztokratikus báját.
Esteledik. Az esőerdő felől izgalmas fűszerkert illatát sodorja felém a parti szél. Bali fülledt éji lehellete ez,mely borsos zamatával,amit a nyelvemen is érzek fricskát ad az éjjelnyíló virágok csendes,mégis buja illatos nászának,és egészen hajnalig kísér csendesedve,míg az őserdő sűrű bozótján áttörnek az első bátortalan napsugarak.

Köszönet az utazásért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Az utazás színhelye Bali.

Köszönet az utazásért...

Ani79

2018. november 5.

Nagyon finom, igazán nőies, finom, olyan szép illat. Jó érzés viselni. Nem hivalkodó, de mégis jelen van. Fiatalon ép úgy el tudom képzelni, mint érett nőn. Nekem ehhez a napsütéses meleg őszhöz kifejezetten passzol

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.