Parfums Balint

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. november 10.

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés ideje: 2020.

Illatkategória: orientális-fűszeres

Fejjegyek: bergamott, citrom, koriandermag, szilva, olasz szalmagyopár

Szívjegyek: datolya, rózsa, oud, fahéj, kávé abszolútum, nyirfa esszencia, bőr, guaiac fa

Alapjegyek: pacsuli, tolu balzsam, labdánum, dohány, szantálfa, tonka bab,ámbra, tölgymoha

Tiziana

2021. február 11.

Kávérajongó vagyok, és azért jöttem hogy megvédjem ezt a Kávét.
Valóban az első pillanat kissé meghökkentő, de nagyon érdemes várni,
15-20 perc múlva már sokkal nyugodtabb a kép.
Én úgy érzem, ez egy vállaltan más kávé illat, tehát nemcsak az aromás,olajos oldalát mutatja meg,
hanem a savanyúságát, a keserűségét is.Volt az a régi kávéillat ami minden házban terjengett,
ami ha jól emlékszem, keményebb, feketébb pörkölésű volt, a forró kotyogó beleolvadó fémességével együtt.
Mai kávé viszonyok közt ez inkább Robusta mint Arabica,férfias és hűvösen fűszeres.
Olyan kávés illatot már éreztem ami inkább likőrre, vagy édes desszertre hajazott, de ez most más.
És mi van,ha ez a Café, nem egy kávé, hanem egy Kávéház összes illatát magába foglaló esszencia?
Férfiaknak nagyon érdemes lenne kipróbálni,inkább rajtuk tudom elképzelni.
Update:eredetileg a Balfoin-t készültem hazavinni, de végül magamat is meglepve
arra gondoltam: belevágok a merészebb illatba, mert különleges nem mindennapi alkotás.
Remélem sokáig szeretni fogom, ebben a pillanatban odavagyok ezért a Kávéért (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Kávérajongó vagyok, és azért jöttem hogy megvédjem ezt a Kávét.
Valóban az első pillanat kissé meghökkentő, de nagyon érdemes várni,
15-20 perc múlva már sokkal nyugodtabb a kép.
Férfiaknak nagyon érdemes lenne kipróbálni,inkább rajtuk tudom elképzelni.
Update:eredetileg a Balfoin-t készültem hazavinni, de végül magamat is meglepve

Amea

2020. december 11.

Ez lett a kedvencem a Parfums Balint jelenleg elérhető illatai közül, nekem ez már-már terápiás illat. Nagyon komplex, változékony darab, az én bőrömön előjön a szilva, a kávé és a fűszerek. Van egy fázis, amikor kimondottan szilvakrémes bonbon, aztán visszacsendesedik egy mély tonkás, szantálos dohányos illattá.
Örülök, hogy a pacsuli a végén sem hangsúlyos, engem azzal ki lehet kergetni a világból. A tartóssága és a hatósugara is erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

silence

2020. november 22.

Szomorú vagyok, mert a Balcafe-t vártam a legjobban az összes új Balint parfüm közül, és sajnos csalódtam.
Brutálisan erős fűszerezésű, kifújáskor szinte orrba vág a savanyú citrommal keveredő erős bergamott, és a szilva is tisztán kiérezhető…… aztán összekuszálódik minden.
Rengeteg illatjegyet tartalmaz az illatpiramis, és itt valahogy ezek nem szépen, egymásra épülve nyílnak ki, hanem mintha magamra borítottam volna az összeset és egy katyvasszá válik egyben.
Sajnos az én bőrömön nagyon gyorsan be is savanyodik ez a parfüm.
Az erős hatósugár később is megmarad, 1 fújás szinte az egész szobát belengi, nehéz nem észrevenni.
Amit a legjobban sajnálok, hogy hiába kerestem benne a kávét, nem éreztem egyik szakaszában sem…... hacsak nem az adja neki ezt a kesernyés savanyúságot.
Nekem ez sajnos nem szép illat, képtelen lennék használni :(
Én nagyon nagyra becsülöm a Mestert, csodálattal követem a munkásságát, és az eddig megismert illatainak nagy része kimondottan tetszik is, - sőt vannak egészen fantasztikus alkotásai is, amiket üvegében is megvettem - de ez a Balcafé nekem sajnos nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Sajnos az én bőrömön nagyon gyorsan be is savanyodik ez a parfüm.
Nekem ez sajnos nem szép illat, képtelen lennék használni :(