Parfums Balint

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. november 10.

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: zöld mandarin, bergamott, provance-i levendula, pink bors, cardamom

Szívjegyek: aszalt füge-datolya-sárgabarack, füge levél, rózsa, mahagóni, széna, ciprus, olasz szalmagyopár, só, fekete olajbogyó

Alapjegyek: pacsuli, gyanták, szantálfa, tonka bab, vanília abszolútum, tölgymoha

Tiziana

2021. február 13.

Hú de szerencsés vagyok!!!Nálam semmi temető érzés, hála az égnek.
Volt már olyan parfüm amit nem győztem lesikálni emiatt.
A Foin, vagyis széna illatú parfüm,régen sok család nőtagjánál volt kedvenc...
NYUGI, EZ NEM OLYAN!! Ellenben hihetetlenül finom.
Friss, természetes zöld alapon milliónyi apró virág millefleurs,virágillat kaleidoszkóp.
Szeretem ahogy egyre édesebb lesz,aszalt gyümölcsös ízű.
Kipróbáltam a Cherry-ben majdnem az összes új Bálint illatot, beleértve a Terra Hungaria sorozatot is,
nálam ez az abszolút győztes.Kb.11 órája fújtam fel, és még mindig érzem egy picit.
Silence leírása tökéletes, ( a temetős kezdést kivéve)
Valóban maga a harmónia,nem lehet nem szeretni.Mindjárt itt a tavasz,ennél finomabb illattal
aligha lehetne ezt megünnepelni.
Még hezitálok egy kicsit, de tudom hogy végül úgyis megveszem, nem bírok ellenállni.
A jó hír hogy most már kisebb kiszerelésben is kapható az összes Bálint parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Hú de szerencsés vagyok!!!Nálam semmi temető érzés, hála az égnek.
Volt már olyan parfüm amit nem győztem lesikálni emiatt.
A Foin, vagyis széna illatú parfüm,régen sok család nőtagjánál volt kedvenc...
NYUGI, EZ NEM OLYAN!! Ellenben hihetetlenül finom.
Szeretem ahogy egyre édesebb lesz,aszalt gyümölcsös ízű.
Silence leírása tökéletes, ( a temetős kezdést kivéve)
aligha lehetne ezt megünnepelni.
A jó hír hogy most már kisebb kiszerelésben is kapható az összes Bálint parfüm.

silence

2020. november 20.

Nagyon szeretem Bálint Csaba alkotásait, a Sun Embrace-t és az After Rain-t üvegében is beszereztem, ezért amikor megláttam, hogy új illatokkal rukkolt elő parfümőrünk, azonnal izgatottá váltam, gyorsan rendeltem is egy mintacsomagot az újdonságaiból.
Elsőként a Balfoin-t teszteltem.
Az indítás meghökkentő és egyben megrázó..... nem tudott más az eszembe jutni, csak a temetők ravatalozóinak jellegzetes illata.
Rengeteg illatjegy van összesűrítve a parfümben, próbáltam kihámozni, melyik tehette ezt, de nem tudok rájönni! Erős liliom illatot érzek, pedig elvileg az nincs is benne.
A sokkhatás után amit az illatjegyekből kiérzek, a levendula, a széna és az aszalt gyümölcsök.
Az első fél órában egyértelműen ki mertem volna jelenteni, hogy ez bizony nem lesz az én illatom.... de kb. 1 - másfél óra múlva már csendesedik, lágyul, egyre finomabbá válik.
Folyamatosan változtatja az illatát, eleinte a frissen szedett, üde, friss virágcsokrok illatát érezni, az idő múlásával párhuzamosan pedig az édesebb, mélyebb illatjegyeit bontogatja. A szantál, tonka és vanília szinte minden téli parfüm alapjaiban fellelhető, így itt is…… ezek a Balfoin-ban valami csodás harmóniát adnak a bőrömön.
Kb. 2 óra elteltével már egy nagyon szép, minőségi, jól összerakott parfümként illatozik rajtam. A teljes leszáradás után pedig nekem az Addict EDP-t idézi fel, ami egyik kedvenc illatom.
Hatósugara eleinte nagyon intenzív, bő 1 méteres hatósugárral bír, később azért sokat enyhül, kb. 5 óra elteltével pedig teljesen bőrközelivé válik. (vagy csak az én orrom szokja meg)
A tartóssága kiváló, a délelőtti fújást az esti tusolásig érezni.
Amiért meginogtam a pontozást illetően az a temetést idéző kezdés - ez kicsit riasztó.
Mindenképp próbálgatni fogom még, de most megelőlegezem neki az 5-öst (már csak a parfümőr iránti elfogultságom miatt is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Elsőként a Balfoin-t teszteltem.
A tartóssága kiváló, a délelőtti fújást az esti tusolásig érezni.