Park Avenue

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: joyce01, Módosítva: 2016. május 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Park Avenue Illuminator alapozó krém egy bőrtökéletesítő alapozó, amely korrigálja és elfedi a bőr apró hibáit. Nagyon krémes textúrája másodpercek alatt felvihető. Tökéletesen fed maszkhatás nélkül. A ragyogó hatásért természetes fény ad a bőrnek.

3 árnyalatban kapható

liladiva01

2017. augusztus 20.

Egyetértek az előttem szólóval: közepesen erősen fed, pattanásokra, pirosságokra nem elég önmagában, de szépen egységesít. Ha olyan maradna, mint felvitel után, akkor újra lehetne venni, de átfényesedik, főleg orron, oxidalódik, és idővel homokszerű lesz az arcon, pedig eleinte tényleg szépen vegyül az arccal. BB krémnek rövidebb időre tökéletes, viszont nekem a legvilágosabb is sötét, sárgás, ezért maszkszerű. Alapvetően jó lehetne, az ára is barátságos, de én nem veszem újra, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

joyce01

2016. május 9.

Ez az az alapozó, amit könnyű kezelni. Nagyon szépen felvihető, akár kézzel is. Közepesen erősen fed. A szín gyönyörű. A Park Avenue arc sminkek nagyon el vannak találva színek terén. Hasonló árú, drogériás alapozók, púderekkel szemben nagyon natúr árnyalatokkal vannak jelen. Az Illuminator alapozónál egyre kell figyelni, hogy fényesedik. Ez is jó is, rossz is. Amikor csak ezt teszem fel, akkor púderrel le kell fixálnom. Alkalomra szoktam alapozó alá is tenni belőle, főleg az arccsontok vonalán. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, de a fényesedésre ügyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.