Park Avenue

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: joyce01, Módosítva: 2016. május 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

A Park Avenue Million Colors Ajakrúzs Palettái öt gyönyörű, matt színt tartalmaznak. A kétféle színskálának köszönhetően egyedi árnyalatokat is komponálhatsz saját igényeid szerint. A krémes állagú rúzsok könnyen felvihetők és tartós színt kölcsönöznek az ajkaknak. A divatos, matt színek a tökéletes kiegészítők, legyen szó fotózásról vagy péntek esti kikapcsolódásról.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

joyce01

2016. május 9.

Szuperek a színek, amint megláttam ki kellett próbálnom. Az első és második szín barackos rózsaszín, az ötödik pedig egy igazi vörösbor szín. A két lilát keverve használom. Az árnyalatok matt színek, és tartósra száradnak. Az állaguk krémes és finom az illata. Egy jó ecset kell hozzá, bár ha szájkontúrceruzát használok, akkor ujjal is fel szoktam vinni a színeket. Nagyon szeretem, hosszabb útra mindig velem jön, biztonságérzetet ad a jó sminkhez. Egyértelmű ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.