Park Avenue

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   kozmetika, online

joyce01

2016. március 17.

Nem ezt a színt próbáltam, hanem a Taupe-ot, ami egy picit fényes szürke. Ami tetszik benne, hogy tényleg erősen pigmentált és jól lehet satírozni. Még egy közepes minőségű ecsettel is szuper jól lehet vele dolgozni. Bár szeretem a jó ecseteket, de ez akkor is sokat elmond a szemhéjpúderről. Tartósság tekintetében nem árt alá alapozni, de a szín intenzív marad és csak 4-5 óra múlva kezd el halványulni. A kiszerelés megnyerő, viszont a tégelyt kicsit nehéz kipattintani, de legalább nem nyílik ki és törik össze, ha leejtem. Alapvetően tetszik, főleg mert az árkategóriájában, a szín tartósságot tekintve, messze túlszárnyalja a többit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.