Park Avenue

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: joyce01, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Sminkek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Park Avenue Szemöldökformázó Palettával igazán művészi szemöldököt lehet alkotni. A többféle színek együttes használatával valóban természetes hatású, erősségű és formájú szemöldököt lehet festeni. A festékpúder tökéletesen tapad a bőrhöz, ezért biztosan lehet vele dolgozni. A szemöldök külső vonalát erősebben, míg a  vastagabb belső részt halványabban, így segítségükkel elérhető a teljesen természetes hatás.

joyce01

2016. május 4.

Nagyon szeretek szemöldököt festeni és formázni, főleg a sajátomat. Szükségem is van rá, mert tiniként túlszedtem a szemöldököm, így most mindenhol nő, csak ott nem ahol kellene. A Park Avenue Szemöldökformázó palettával egy sminkes barátnőmnél találkoztam először. Eredetileg professzionális használatra készült, de szerintem a szép eredményhez kellenek a színek. A palettában van egy vazelinszerű, tapadást adó krém is. Eleinte nem bíztam benne, de miután felkentem alapnak a szemöldökömre és a festékeket erre vittem fel, tökéletesen meggyőzött. Az egyik legjobb termék amivel találkoztam a szemöldök sminkek között. Az adott négy színből tökéletesen ki tudom keverni a saját árnyalatom. Csont mattok az árnyalatok. A fehér massza, pedig egész nap fent tartja a helyén a szemöldököm. Tetszik nagyon és valószínűleg évekig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.